Travel Portal

JH TRAVEL

Proč cestovat s naší CK

+ 12 000 studentů

Od roku 2011 jsme zprosdředkovali nejkrásnější místa Evropy mnoha mladým cestovatelům.

přes 350 skupin

Zorganizovali jsme zahraniční exkurze pro stovky českých škol.

33 destinací

Nabízíme poznání turisticky nejatraktivnějších míst starého kontinentu.

+ 50 alternativ

K notoricky známým zájezdům připravujeme množství alternativních programů.


Historie společnosti

Cestovní kancelář JH Travel působí v cestovním ruchu od roku 2011. Od jejího založení se specializuje na poznávací zájezdy po celé Evropě pro individuální zákazníky i pro větší školní skupiny. Hnacím motorem našeho úspěchu je orientace na maximální spokojenost našich zákazníků a inovace, tudíž naši nabídku neustále rozšiřujeme a zlepšujeme tak, aby odpovídala potřebám dnešních cestovatelů.

Základem našeho businessu je osobní přístup ke každé skupině či zákazníkovi. Respektujeme přání každého z nich tak, aby si za své peníze z našich zájezdů odnesl co nejvíce, poznal nejen nová místa a kultury, ale především si aktivně odpočinul a splnil své cestovatelské sny. Tomu přizpůsobujeme i naše firemní procesy, které jsou inspirovány nejen moderními přístupy managementu a řízení procesů, ale především realitou dnešního světa, kdy každý má v běžném dni mnoho shonu a starostí, tudíž ocení naše flexibilní a vstřícné jednání, jehož důsledkem je minimální časové zatížení s administrativní přípravou zájezdu.


Názory našich zákazníků

Image

DINGOLFING | 6.11.2019

Vše bylo v pořádku podle předem domluveného plánu.

SŠ Rokycany, Jeřabinová 96/III    Ing. Jiří Olšar

Image

Řezno a lodí k Walhale | 15.10.2019

Za naši školu mohu chválit jak přípravu, tak i vlastní průběh.

SOŠUP Světlá nad Sázavou    Lenka Zadinová

Image

Okruh Švýcarskem | 30.9.2019

Jak dopravce, tak paní průvodkyně byli skvělí. Uměl bych si představit více času v jednotlivých městech, alespoň jeden výlet někam do Alp a výlet lodí ne po Basileji, ale v Lucernu nebo Zurichu (cenově by to bylo podobné). Ale to není výtka, jen už teď vím, že bych program upravil jinak. Určitě i ubytování bylo parádní (včetně stravy a obědových balíčků) a počasí bylo bez chyby. Děkujeme za přípravu.

ZŠ Litomyšl    Ondřej Vomočil

Image

Údolí Loiry | 27.9.2019

Poznávací zájezd byl velice dobře připravený, zajištěna doprava, ubytování i vstupy do jednotlivých navštívených objektů, nabitý program byl velice atraktivní.

SUPŠ Bechyně    Mgr. Drahomíra Bočanová

Image

Císařská Vídeň | 31.5.2019

Dobrý den, paní Husárová, omlouvám se, že píši dlouho. Všechno bylo super. Musím pochválit všechny a všechno - organizaci, řidiče, paní průvodkyni, Vaši cestovní kancelář. Nejraději bych s Vámi ve stejném složení jela hned opět někam. A teď ještě potřebuji jednu věc - fakturu, vyúčtování. Dostaneme něco takového? Nebo platí ta faktura, kterou jsme zaplatili? Přeji Vám hezký den.

ZŠ U Stadionu, Chrudim    Martina Raková

Image

Norimberk a Amberg | 4.12.2018

Dobrý den, děkuji za zpětný mail. Spolupráce s Vaší cestovní kanceláří je pro nás pohodová a vždy nám vycházíte vstříc i s programem, proto nemůže být jiná než-li kladná zpětná vazba. Jak my jako kantoři, tak žáci si to užili. Později Vám zašlu i fotku, která se mi velmi líbila a jste na ní uprostřed našich žáků

ZŠ Hornická, Tachov    Zlatuše Cardová

  Seznam referencí ()