menu
Logo

Barcelona s výukou

základní cena
9790 Kč
rezervovat

Barcelona - na římských základech vyrostlo centrum Katalánska s osobitou architekturou i atmosférou. Pojďme se vydat po stopách umělců a relaxovat na španělském pobřeží.

program

Program

1. den

Noční přejezd přes SRN, Francii a Španělsko.

2. den

Příjezd do Barcelony - prohlídka Gotické čtvrti, na jejímž návrší Římané založili kolonii Barcino, s královským palácem a katedrálou sv. Eulálie. Rušný život poznáme na hlavní třídě La Ramblas dlouhé 2 km s množstvím umělců, stánků, kaváren, obchodů a hotelů. 60m vysoká socha Kryštofa Kolumba se tyčí nad přístavem a vzdává hold tomuto objeviteli, u ní se rozhodneme pro návštěvu Musea Marítim nebo Aquaria. Individuální volno a dojezd na ubytování.

3. den

Budeme se věnovat umění v Barceloně, především architektuře A.Gaudího - shlédneme dosud nedokončený slavný kostel Sagrada Família, v jehož kryptě je Gaudí pohřben, Casa Milas - dům, který se naprosto odchýlil od uznávaných architektonických zásad své doby, a blízká Passeig de Gracia se secesními domy Gaudího a dalších architektů. Odpoledne nás čekají první lekce španělštiny v jazykové škole, ostatní se podívají ke slavnému stadionu FC Barcelona Camp Nou. V podvečer individuální volno na večeři a dojezd na ubytování.

4. den

Dopoledne navštívíme Museo Picasso v centru Barcelony s kolekcí raných Picassových děl. Poté vyjedeme lanovkou na vrch Montjuic, odkud se z hradeb zámku (nyní vojenské muzeum) otevře překrásný pohled na panorama města. Přes Olympijský stadion zbudovaný pro letní OH v r. 1992 přejdeme k obrovské Magické fontáně a na Španělské náměstí. Studenti španělštiny se přesunou k odpolední výuce, ostatní se podívají do Fundació Joan Miró, kde se nacházejí nejlepšími díla tohoto katalánského malíře a sochaře. Individuální volno na večeři a odjezd na ubytování.

5. den

Výlet do města Figueres, kde jeho slavný rodák malíř Salvador Dalí založil surrealistické Teatro-Museo Dalí. Po prohlídce přejezd do Girony - návštěva středověkého Starého města, katedrály s nejširší lodí na světě, nejzachovalejší židovské čtvrti v západní Evropě či Arabských lázní, procházka po městských hradbách s nádherným výhledem na celé město. Přejezd na pobřeží Costa Brava, možnost koupání.

6. den

Poslední den zakončíme znovu v Barceloně. Nejdříve se podíváme do pohádkového Parku Güell, který projektoval Gaudí. Necháme si dostatečný čas na prohlídku a načerpání jedinečné atmosféry. Po obědě se studenti španělštiny odeberou na svou poslední lekci do jazykové školy, ostatní budou mít možnost strávit odpoledne s průvodcem a podívat se na další zajímavá místa nebo ho strávit individuálně koupáním, procházkou městem či nákupy. Odjezd zpět do ČR večer.

7. den

Návrat ke škole v nočních hodinách.

cena zahrnuje

  • doprava bus průvodce technický doprovod 4x ubytování se snídaní informační materiály 9 hodin výuky s lektorem a veškerými studijními materiály

cena nezahrnuje

  • vstupné do navštívených objektů v závislosti na zvolené variantě zájezdu možnost zprostředkování cestovního pojištění od Union pojišťovny - Pojištění.

přejít na kontakt

informace

Cena je platná při minimálním počtu 45 účastníků. Naše CK spojuje i menší skupiny tak, abychom mohli nabídnout nejnižší cenu, proto nás neváhejte kontaktovat.

Doprava

Autobus přistavíme k vaší škole či jinému místu dle vašich preferencí. Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů