menu
Logo

Dingolfing & Mnichov BMW

základní cena
850 Kč
rezervovat

Zavítejte do hlavního města Bavorska Mnichova a poznejte jeden z pilířů německého hospodářství – koncern BMW a olympijskou minulost této metropole!!!!

program

Program

1. den

Ráno nás čeká návštěva výrobního závodu v Dingolfingu. Zajímavá prohlídka je názornou ukázkou moderní výroby a obsahuje všechny části a proces výroby automobilů. Poté přejedeme do Mnichova. Z původní osady mnichů vzniklo postupem času moderní město s bohatou historií. Středisko Bavorska je jedním z nejdůležitějších hospodářských a kulturních center Německa i Evropy. My se zaměříme na poznání historie i současnosti výroby automobilů bavorského koncernu BMW. Nedaleko Olympijského parku se tyčí budova ve tvaru čtyřválce, kde sídlí vedení koncernu a která je jednou z nejvyšších mnichovských staveb - 99 m. Hned vedle najdeme rozsáhlé muzeum, multifunkční areál BMW Welt. Pavilon muzea připomíná uzávěr benzínové nádrže a zde si prohlédneme zajímavé expozice aut a motocyklů. Toto muzeum provází celou historií vývoje automobilového koncernu, uvidíme tedy jak veterány, tak současné modely a také vizi buducnosti na silnicích. Aktuální produkty společnosti jsou umístěny v architektonickém skvostu - budově BMW Welt. Zbývající čas věnujeme Olympijskému parku. V roce 1972 se zde konaly XX. letní olympijské hry. V parku Oberwiesenfeld byl vybudován rozsáhlý park, kde kromě olympijského stadionu, sportovních hal a jiných zařízení stojí Olympijská věž s výškou 290 m, která nás pozve na vyhlídkovou plošinu.

Alternativa: prohlídka historického centra s průvodcem, individuální volno.

cena zahrnuje

  • doprava bus
  • průvodce
  • technický doprovod
  • informační materiály

cena nezahrnuje

  • vstupné do navštívených objektů 10-15 € v závislosti na zvolené variantě zájezdu
  • možnost zprostředkování cestovního pojištění od Union pojišťovny - Pojištění.
přejít na kontakt

informace

minimální počet účastníků je 45

Doprava

Autobus přistavíme k vaší škole či jinému místu dle vašich preferencí. Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů