menu
Logo

Frankfurt s výukou

základní cena
6990 Kč
rezervovat

Navštivte finanční srdce Evropy,páté největší město Německa, důležité veletržní místo a významný dopravní a internetový uzel Evropy, kde si současně procvičíte němčinu s místními lektory.

program

Program

1. den

Odjezd ve večerních hodinách do Německa

2. den

Po příjezdu do Frankfurtu nad Mohanem absolvujeme první lekce němčiny (3. hod.) Odpoledne se vydáme do centra města - prohlídka historického centra, 200 m vysoká Hlavní věž, domy ze 14. a 15. stol., Alter Oper, "Muzejním nábřeží" - Museumsufer, rodný dům J. W. Goetheho. Po prohlídce přesun do tzv. Mainhattanu, moderní čtvrti, kde sídlí množství finančních institucí (Deutsche Bank, ECB) a je zde mnoho výškových budov.

3. den

Po snídani další lekce německého jazyka (3. hod.). Odpoledne návštěva Mohuče, kdysi významného a mocného města, kde se narodil vynálezce knihtisku - Johann Guttenberg. Prohlédneme si katedrálu svatého Martina a svatého Štěpána, která má šest impozantních věží, kašnu Marktbrunnen ze 16. století a mnoho dalšího. Poté návrat na ubytování.

4. den

Po posledních lekcích němčiny (3. hod.) se vydáme do Sinsheimu do Auto & Technik MUSEUM - s kombinovanou vstupenkou je možná návštěva muzea a filmový zážitek v IMAX 3D Experience na obří obrazovce. Automobilové a technické muzeum v funguje již od roku 1981 a dnes je zde mimo jiné největší soukromá sbírka historických automobilů Maybach, kompresorových Mercedesů a Bugatti v Německu. Dále zde najdete několik set motocyklů, letadel, rekordních vozů, závodních a sportovních aut, lokomotiv, vojenských a užitkových vozů, velkokapacitních motorů a mnoho dalšího. V roce 1999 se muzeu podařilo získat nadzvukové dopravní letadlo typu Tupolev TU-144. O pouhé čtyři roky později byla sbírka rozšířena o původní CONCORDE společnosti Air France. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách.

5. den

Příjezd v ranních hodinách.

cena zahrnuje

  • doprava bus
  • průvodce
  • technický doprovod
  • 2x ubytování se snídaní (možnost zařízení ubytování v místních rodinách s plnou penzí)
  • informační materiály
  • 9 hodin výuky s lektorem a veškerými studijními materiály

cena nezahrnuje

  • vstupné do navštívených objektů v závislosti na zvolené variantě zájezdu
  • možnost zprostředkování cestovního pojištění od Union pojišťovny - Pojištění.
přejít na kontakt

informace

Cena je platná při minimálním počtu 45 účastníků. Naše CK spojuje i menší skupiny tak, abychom mohli nabídnout nejnižší cenu, proto nás neváhejte kontaktovat.

Doprava

Autobus přistavíme k vaší škole či jinému místu dle vašich preferencí. Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů