menu
Logo

Hamburk s výukou

základní cena
6990 Kč
rezervovat

V našem putování poznáme města mocného obchodního spolku - Hanzy. Spolku, který ovlivnil dějiny celého Pobaltí a zanechal odkaz v podobě mnoha obdivuhodných památek. Navíc si procvičíme německý jazyk s rodilými mluvčími.

program

Program

1. den

Odjezd ve večerních hodinách.

2. den

Ráno přijedeme do "Brány do světa", hrdé krásky severu - Hamburku a přesuneme se do jazykové školy k prvním lekcím jazykového kurzu (3 hod.). Odpoledne se přeneseme do časů, kdy město žilo výnosným zámořským obchodem, který připomínají typické kupecké domy např. v ulici Cremon. Prohlédneme si kostel sv. Michala i hamburskou burzu a promenádou Jungfernstieg se dostaneme až k Altersee - obrovskému jezeru v centru, ráji jachtařů. Zbytek dne osobní volno a poté přesun na ubytování.

3. den

Po snídani další lekce němčiny (3. hod.) v jazykové škole v Hamburku. Odpoledne navštívíme Brémy, hanzovní město staré 1200 let. Prohlédneme si historické jádro - náměstí Marktplatz s cechovními domy, Starou radnici, dóm sv. Petra i sochu Rolanda chráněnou UNESCEM. Přesun na ubytování

4. den

Čekají nás poslední lekce němčiny (3 hod.). Po jejich absolvování přejedeme do bývalého centra Hanzy – Lübecku. Toto město obklopené vodou bylo významným obchodním střediskem a konaly se zde hanzovní sněmy. Nejdůležitějšími stavbami je komplex radnice, Koberg – zcela dochovaná čtvrť z konce 13. stol. a Holštýnská brána. Celé centrum je chráněno UNESCEM. Večer odjezd zpět do ČR.

5. den

Příjezd v ranních hodinách.

cena zahrnuje

  • doprava bus
  • průvodce
  • technický doprovod
  • 2x ubytování se snídaní (možnost zařízení ubytování v místních rodinách s plnou penzí)
  • informační materiály
  • 9 hodin výuky s lektorem a veškerými studijními materiály

cena nezahrnuje

  • vstupné do navštívených objektů v závislosti na zvolené variantě zájezdu
  • možnost zprostředkování cestovního pojištění od Union pojišťovny - Pojištění.
přejít na kontakt

informace

Cena je platná při minimálním počtu 45 účastníků. Naše CK spojuje i menší skupiny tak, abychom mohli nabídnout nejnižší cenu, proto nás neváhejte kontaktovat.

Doprava

Autobus přistavíme k vaší škole či jinému místu dle vašich preferencí. Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů