menu
Logo

Jižní Anglie s výukou

základní cena
9990 Kč
rezervovat

Vydejte se malebnou oblastí jižního pobřeží Anglie s rybářskými letovisky, vysokými útesy a přístavy. Uvidíte krásné katedrály, impozantní hrady i tajemná místa a spojíte poznání tohoto místa s konverzací v angličtině.

program

Program

1. den

Odjezd od školy, transfer přes SRN, Belgii do francouzského přístavu Calais.

2. den

Přeprava přes kanál La Manche do Anglie, kde se zastavíme ve městě Hastings - prohlídka pašeráckých jeskyní, osobní volno, příp. návštěva Battle of Hastings, kde se odehrála nejdůležitější bitva anglických dějin (1066). Dojezd na ubytování v rodinách.

3. den

Dopoledne výuka (3 hod.), odpoledne návštěva Brightonu, největšího anglického přímořského letoviska. Procházka po pobřežní promenádě a molu Brighton Pier, centrum města - The Lanes. Možná návštěva exotického paláce Royal Pavilon a prohlídka nejstaršího akvária na světě Sea Life Centre. Návrat do rodin.

4. den

Dopoledne výuka (3 hod.), odpoledne návštěva přístavu Portsmouth, které se proslavilo jako základna britského loďstva. Prohlídka historické lodi Victory admirála Nelsona z bitvy u Trafalgaru, popř. Warrior - byla součástí flotily královny Viktorie. Možná exkurze do Royal Naval Museum, okružní plavba historickým přístavem a zábava s Action Stations, které seznamují s moderním královským loďstvem pomocí interaktivních exponátů. Návrat do rodin.

5. den

Dopoledne výuka (3 hod.), odpoledne zastávka u letoviska Eastbourne, procházka po slavných křídových útesech Beachy Head, výhled na pás útesů Seven sisters a fotografování u The Long Man of Wilmington - tajemné 70m postavy člověka. Dále přejezd do Doveru, dle času procházka k největšímu hradu v celé Anglii, odkud jsou krásné výhledy. Ve večerních hodinách odjezd na noční trajekt.

6. den

Příjezd do ČR ke škole.

6.DEN - Celodenní pobyt v Londýně s návštěvou památek dle přání. 7.DEN - Příjezd do ČR ke škole.

cena zahrnuje

  • doprava bus
  • průvodce
  • technický doprovod
  • 3x ubytování v hostitelských rodinách včetně celodenní stravy (oběd formou balíčku)
  • 9 hodin výuky s lektorem a veškerými studijními materiály
  • informační materiály

cena nezahrnuje

  • vstupné do navštívených objektů 15-25 € v závislosti na zvolené variantě zájezdu
  • možnost zprostředkování cestovního pojištění od Union pojišťovny - Pojištění.
přejít na kontakt

informace

minimální počet účastníků je 45

Doprava

Autobus přistavíme k vaší škole či jinému místu dle vašich preferencí. Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů