menu
Logo

Madrid letecky

Španělsko
základní cena
10990 Kč
rezervovat

Královský Madrid vystihuje mnohé ze španělského temperamentu a národní mentality. Okuste doušek z neopakovatelné atmosféry tohoto města a navíc poznejte perlu Kastilie - Toledo

program

Program

1. den

Odlet z Prahy do Madridu. Transfer do centra města (dle letového plánu, program v centru či přímo ubytování).

2. den

Po snídani se přesuneme do centra španělské metropole. Od náměstím Plaza España s pomníkem spisovatele Miguela Cervantese a Dona Quijota se vydáme ke královskému paláci (Palacio Real), dále k hlavnímu náměstí Plaza Mayor. Jen kousek dále okusíme atmosféru známého pouličního trhu "El Rastro de Madrid" a poté nás již čeká Centrum moderního umění královny Sofie se slavnou Picassovou Guernikou. Poté se vydáme po madridské obchodní tepně Gran via na náměstí Puerta del Sol, kde den zakončíme večeří v některé z mnoha místních restaurací.

3. den

Transfer autobusem do Toleda - bývalé hlavní město a historický skvost Španělska. Mezquita de Cristo de la Lu, katedrála, kostel Santo Tomé, náměstí Zocodóver a uličky starého židovského města tvoří kouzelnou kombinaci, a proto je město nejen turisticky oblíbené, ale je zapsáno i na seznamu UNESCO. Návrat na ubytování.

4. den

Ráno začneme prohlídkou slavné Galerie Prado s nejslavnější sbírkou španělského malířství. Po krátkém odpočinku v parku Retiro, se přesuneme ke stadionu Santiaga Bernabeú, kde sídlí fotbalový klub FC Real Madrid. Ohromný stadion pro 80 000 lidí nabízí nevšední zážitek spolu s muzeem, které mapuje slavnou historii klubu. Ostatní navštíví Cuatro Torres Business Area - obchodní čtvrť, která se skládá z nejvyšších budov ve Španělsku a Plaza de Castilla, kde nacházejí proslulé věže brány Evropy - "Puerta de Europa". Následně se přesuneme do čtvrťi Salamanca, která je známá množstvím luxusních obchodů. Návštěvu Madridu zakončíme na Gran via a v přilehlých uličkách, kde se nejen navečeříme, ale budeme mít možnost také nakoupit suvenýry a dárky domů.

5. den

Dle letového plánu program v centru Madridu a poté odlet zpět do ČR.

cena zahrnuje

  • letenka Praha-Madrid a zpět vč. všech poplatků
  • průvodce
  • technický doprovod
  • 4x ubytování se snídaní

cena nezahrnuje

  • vstupné do navštívených objektů 30-40 € v závislosti na zvolené variantě zájezdu
  • doprava MHD v Madridu a transfer z letiště do centra a zpět
  • cesta do Toleda a zpět
  • možnost zprostředkování Cestovní pojištění
přejít na kontakt

informace

minimální počet účastníků je 20

Doprava

Autobus přistavíme k vaší škole či jinému místu dle vašich preferencí. Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů