menu
Logo

Paříž s výukou

Paříž
základní cena
11490 Kč
rezervovat

Pulzující srdce Francie, které nikdy nespí. Moderní velkoměsto, kde historie má své místo. Paříž - sídlo francouzských králů, ale i centrum moderního umění...

program

Program

1. den

V pozdních večerních hodinách odjedeme od školy.

2. den

Dopoledne začneme u dominanty celé Paříže - slavné Eiffelovy věže. Z ní se pokocháme celým panoramatem města a poté se přesuneme k bývalému výstavnímu paláci Trocadéro. Přes Martova pole budeme pokračovat k pařížské Invalidovně - hrobky císaře Napoleona. Proti proudu řeky Seiny se nachází ostrov Ila de la Cité a skvost rané gotiky chrám Notre Dame. Neopomeneme shlédnout pařížskou radnici, tržnici Les Halles a centrum G. Pompidou. Na závěr dne zavítáme do Latinské čtvrti. Poté dojezd na ubytování v hostitelských rodinách.

3. den

Nejdříve navštívíme Versailleský zámek. Čeká nás nejen Zrcadlový sál a bohatě zdobené královské komnaty, ale i obrovský komplex zámeckých zahrad s množstvím fontán a zámečků. Odpoledne přesun do jazykové školy, kde nás čekají první lekce francouzštiny. Den zakončíme projížďkou lodí po Seině.

4. den

Vydáme se do Latinské čtvrti, sídla univerzity. Prohlédneme si Pařížský Pantheon, Sorbonnu a Lucemburské zahrady. Po obědě absolvujeme další lekce francouzštiny a k večeru se podíváme do severní čtvrťi Montmartre s kabaretem Moulin Rouge, bazilikou Sacre-Coeur a půvabná náměstíčka plná malířů.

5. den

Započneme Louvrem - největším muzeem umění na světě. Dle zájmu bude následovat prohlídka zdejších sbírek nebo prohlídka muzea d´Orsay. Po posledních lekcích francouzského jazyka navštívíme obchodní čtvrť La Défense - moderní čtvrť s mrakodrapy, architektonickými skvosty a spoustou obchodů, kde zbyde čas i na osobní volno.

6. den

Poslední den ve Francii začneme na náměstí Concorde přes které budeme pokračovat na živou tepnu města - Champs-Élysées až k Vítěznému oblouku. Zbytek dne budeme věnovat odpočinku před náročnou cestou zpět domů.

7. den

Příjezd v ranních hodinách ke škole.

cena zahrnuje

  • doprava bus
  • průvodce
  • technický doprovod
  • 4x ubytování v hostitelských rodinách s celodenní stravou
  • 9 hodin výuky francouzštiny s místním učitelem
  • informační materiály

cena nezahrnuje

  • VSTUPNÉ DO NAVŠTÍVENÝCH OBJEKTŮ 20-25 € V ZÁVISLOSTI NA ZVOLENÉ VARIANTĚ ZÁJEZDU
  • možnost zprostředkování cestovního pojištění od Union pojišťovny - Pojištění
přejít na kontakt

informace

minimální počet účastníků je 45

Doprava

Autobus přistavíme k vaší škole či jinému místu dle vašich preferencí. Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů