menu
Logo

Petrohrad - zlatý podzim

Rusko
základní cena
11900 Kč
rezervovat

Benátky východu", okno do Evropy, město mnoha historicky významných událostí, turisticky atraktivní letní „bílé noci“ a historické jádro, které bylo prohlášeno za světové kulturní dědictví (UNESCO) – to vše je Sankt-Peterburg

program

Program

1. den

V časných ranních hodinách odjezd přes hraniční přechod Náchod do Polska, průjezd Polskem do Litvy – nocleh Marijampole.

2. den

Snídaně. Průjezd Litvou, město Šiauliai, Hora křížů, přejezd do Lotyšska. Odpoledne příjezd do Rigy, prohlídka města - katedrála sv. Petra, Rižský dóm, Dům Černohlavců, lázně Jurmala, procházka u moře – dle počasí. Večer -Riga - možnost večeře v centru LIDO, nocleh.

3. den

Snídaně. V dopoledních hodinách odjezd k ruské hranici, přechod do Ruska. Večer příjezd do Petrohradu, ubytování v hotelu, nocleh.

4. den

Snídaně. Okružní prohlídka města s průvodcem, Smolný klášter, Petropavlovská pevnost, chrám sv.Izáka, možnost projížďky po vodních cestách, individuální volno, nocleh.

5. den

Snídaně. Carskoje Selo- prohlídka parku a Jekatěrinského paláce s Jantarovou komnatou. Odpoledne individuální aktivity-možnost nákupu či návštěva dalších památek.

6. den

Snídaně. Pietní místo obětí blokády Leningradu, Ermitáž – prohlídka galeries průvodcem. Večer možnost návštěvy divadelního představení nebo baletu. Možnost otvírání mostů.

7. den

Snídaně. Uložení věcí do autobusu. Odjezd do Petrodvorce, prohlídka parku s fontánami. V podvečer odjezd z Petrohradu do Pskova, ubytování, nocleh.

8. den

Snídaně. Prohlídka historické části Pskova - Kreml, chrámy a opevnění. V poledne odjezd k hranici, přejezd Lotyšskem do Litvy - Vilnius, nocleh.

9. den

Snídaně. Prohlídka Vilniusu s průvodcem, po exkurzi odjezd z města na vodní hrad Trakai. V podvečer odjezd k hranicím, průjezd Polskem.

10. den

Noční průjezd Polskem, dopoledne příjezd do ČR a ukončení zájezdu.

cena zahrnuje

  • doprava bus průvodce technický doprovod 8x ubytování se snídaní informační materiály

cena nezahrnuje

  • VSTUPNÉ DO NAVŠTÍVENÝCH OBJEKTŮ cca 70 NA ZVOLENÉ VARIANTĚ ZÁJEZDU vízum do Ruské federace možnost zprostředkování Cestovní pojištění Druhý termín zájezdu: 6.9. - 16.9.2017

přejít na kontakt

informace

minimální počet účastníků je 45

Doprava

Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů