menu
Logo

Provence s výukou!

základní cena
10990 Kč
rezervovat

Provence je právem považována za nejkrásnější část Francie. Levandulová pole, kavárny zvoucí k pastisu a přírodní scenérie, které inspirovaly mnohé umělce. Poznejte ji a zlepšete svoji francouštinu.

program

Program

1. den

Odjezd ve večerních hodinách.

2. den

Začneme v Avignonu - městě papežů. Budeme obdivovat dochované středověké hradby, papežský palác či známý Avignonský most. Poté přejedeme k Rousillonu - skály nad vesnicí jsou zbarveny až 17 různými odstíny červené, což místu dodává neopakovatelnou atmosféru. Zde si odpočineme po náročné cestě a poté dojezd na ubytování.

3. den

Navštívíme Arles - římskou metropoli v Provance a nejkrásnější město nad Rhonou. Město okouzlilo Vincenta Van Gogha, který zde vytvořil svá nejslavnější díla. Odpoledne přejedeme do Aix-en-Provence, kde absolvujeme první lekce francouštiny (3. hod.). Osobní volno a dojezd na ubytování.

4. den

Nás čeká Aix-en-Provence - šarmantní univerzitní město se spoustou renesančních paláců a kašen, kde na nás dýchne pravá atmosféra této části Francie. Odpoledne budeme pokračovat v našich kurzech francouzštiny (3. hod.). Osobní volno, přejezd na ubytování.

5. den

Navštívíme největší přístav a nejstarší město Francie - Marseille. Bohatá historie zanechala pro návštěvníky mnoho lákadel - chrámy, provensálské katedrály, Starý přístav či známý ostrov If, kde byl vězněn hrabě Monte Christo. Odpoledne se vrátíme do Aix-en-Provence, kde absolvujeme poslední lekce francouštiny.

6. den

Poslední den na jihu Francie strávíme na Azurovém pobřeží - volný den ve městečku Frejus využijeme ke koupání. Večer odjezd do ČR. Alternativa: do programu lze na poslední den zařadit celodenní pobyt v Monacu či návštěvu města parfémů - Grasse.

7. den

Příjezd v dopoledních hodinách.

cena zahrnuje

  • doprava bus průvodce technický doprovod 4x ubytování se snídaní informační materiály 9 hodin výuky s lektorem a veškerými studijními materiály

cena nezahrnuje

  • vstupné do navštívených objektů v závislosti na zvolené variantě zájezdu možnost zprostředkování cestovního pojištění od Union pojišťovny - Pojištění.

přejít na kontakt

informace

Cena je platná při minimálním počtu 45 účastníků. Naše CK spojuje i menší skupiny tak, abychom mohli nabídnout nejnižší cenu, proto nás neváhejte kontaktovat.

Doprava

Autobus přistavíme k vaší škole či jinému místu dle vašich preferencí. Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů