menu
Logo

Sladká Paříž letecky

základní cena
9990 Kč
rezervovat

Pulzující srdce Francie, které nikdy nespí. Moderní velkoměsto, kde historie má své místo. Paříž - sídlo francouzských králů, ale i centrum moderního umění. Poznejte je s pohodlím letecké dopravy.

program

Program

1. den

Odlet z Prahy do Paříž. Transfer do centra města (dle letového plánu, program v centru či přímo ubytování v hotelu).

2. den

Dopoledne začneme u dominanty celé Paříže - slavné Eiffelovy věže. Z ní se pokocháme celým panoramatem města a poté se přesuneme k bývalému výstavnímu paláci Trocadéro. Přes Martova pole budeme pokračovat k pařížské Invalidovně - hrobky císaře Napoleona. Proti proudu řeky Seiny se nachází ostrov Ila de la Cité a skvost rané gotiky chrám Notre Dame. Neopomeneme shlédnout pařížskou radnici, tržnici Les Halles a centrum G. Pompidou. Na závěr dne zavítáme do Latinské čtvrti, kde se budeme moci navečeřet v jedné z mnoha restaurací. Poté odjezd na ubytování.

3. den

Nejdříve se vydáme vlakem do Versailleského zámku. Čeká nás nejen Zrcadlový sál a bohatě zdobené královské komnaty, ale i obrovský komplex zámeckých zahrad s množstvím fontán a zámečků. Odpoledne se vydáme do Latinské čtvrti, sídla univerzity. Prohlédneme si Pařížský Pantheon, Sorbonnu a Lucemburské zahrady. K večeru se podíváme do severní čtvrťi Montmartre s kabaretem Moulin Rouge, bazilikou Sacre-Coeur a půvabná náměstíčka plná malířů. Den zakončíme projížďkou lodí po Seině.

4. den

Započneme Louvrem - největším muzeem umění na světě. Dle zájmu bude následovat prohlídka zdejších sbírek nebo prohlídka muzea d´Orsay. Přes náměstí Concorde budeme pokračovat na živou tepnu města - Champs-Élysées až k Vítěznému oblouku. K večeru navštívíme obchodní čtvrť La Défense - moderní čtvrť s mrakodrapy, architektonickými skvosty a spoustou obchodů, kde zbyde čas i na osobní volno. Dojezd na ubytování.

5. den

Dle letového plánu program v centru Paříže a poté odlet zpět do ČR.

cena zahrnuje

  • letenka Praha-Paříž a zpět vč. všech poplatků
  • průvodce
  • technický doprovod
  • 4x ubytování se snídaní v hotelu Premiere Classe nebo IBIS Hotel (sociální zařízení a WC na každém pokoji)
  • informační materiály

cena nezahrnuje

  • vstupné do navštívených objektů 20-30 € v závislosti na zvolené variantě zájezdu
  • doprava MHD v Paříži a transfer z letiště do centra a zpět
  • možnost zprostředkování Cestovní pojištění
přejít na kontakt

informace

minimální počet účastníků je 20

Doprava

Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů