menu
Logo

Steyr a Linec

základní cena
750 Kč
rezervovat

Zavítejte do Horních Rakous k výrobci traktorů STEYR. Zjistíte, že tato prémiová značka je právem synonymem kvality a vysokého stupně zpracování. V hlavním městě Linci se pak po poznání památek ponoříte do světa technické budoucnosti.

program

Program

1. den

Odjezd v ranních hodinách do Horního Rakouska, kde se nedaleko Lince v závodě v St. Valentinu vyrábí 19 různých modelů rakouských traktorů STEYR s nepřehlédnutelným červeno-bílým designem a bezkonkurenční spolehlivostí. Značka STEYR má v Evropě velmi silné kořeny, její traktory přinášejí do zemědělství inovace a nové technologie již více než 60 let. Firma zde nabízí informativní vhled do výroby, což vám umožní tvůrčí proces sledovat z první ruky. Po prohlídce moderní výroby je možná návštěva zemědělského muzea Gallhuberhof v nedalekém Dietachu, kde na 4000 exponátů přibližuje selský život 27 generací. Ve druhé části je vystavena zemědělská technika a historické výrobky firmy Steyr - od výroby kol přes auta až k traktorové produkci. Poté přejedete do Lince – správního střediska Horních Rakous, třetího největšího města v Rakousku a města báječných lineckých koláčků v mnoha velikostech. Prohlédnete si Staré město a barokní náměstí, odkud je možné vyjet kolem zoologické zahrady na horu Pöstlingberg znovurenovovanou dráhou Pöstlingbergbahn s největším sklonem na světě. Odtud můžete obdivovat nádherný pohled na město i řeku Dunaj. V případě zájmu prohlídka oblíbeného Muzea technologie a budoucího vývoje Ars Electronica Center. V r. 2009 otevřela své dveře nová rozšířená budova, která oslňuje vedle svého architektonického pojetí také svým obsahem a novými formami prezentace. Nové centrum vybízí návštěvníky k aktivnímu zapojení do vytváření uměleckovědeckých děl, výsledkem je muzeum budoucnosti laboratorního charakteru, které nemá ve světě obdoby. Po prohlídce odjezd do ČR.

cena zahrnuje

  • DOPRAVA BUS
  • PRŮVODCE
  • INFORMAČNÍ MATERIÁLY

cena nezahrnuje

přejít na kontakt

informace

minimální počet účastníků je 45

Doprava

Autobus přistavíme k vaší škole či jinému místu dle vašich preferencí. Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů