menu
Logo

Zábavná Paříž

Paříž
základní cena
3990 Kč
rezervovat

Metropole Francie a její přirozené centrum. Poznejte nejen její historické památky, ale i moderní tvář a zábavní parky, které ocení každý z mladších studentů.

program

Program

1. den

V pozdních večerních hodinách odjedeme od školy.

2. den

Dopoledne navštívíme nejznámější místa Paříže. Eiffelovu věž, Trocadéro a Invalidovnu. Poté se přesuneme k Vítěznému oblouku, kde začneme s prohlídkou bulváru Champs-Élysées. Ten nás zavede až k Louvru - největšímu muzeu umění na světě. Odpoledne zavítáme k pařížské tržnici Les Halles, centru G. Pompidou a na ostrov Illa de la Cité, kde se nachází skvost rané gotiky chrám Notre Dame. Dle časových možností se zastavíme v obchodní čtvrť La Defense - moderní čtvrť s mrakodrapy, architektonickými skvosty a spoustou obchodů. Večer ubytování na okraji Paříže v hotelu, s vlastním sociálním zařízením na každém pokoji.

3. den

Po snídani se vydáme za zábavou. Celodenním programem bude návštěva některého z pařížských zábavních parků. Disneyland Park - jediný svého druhu v Evropě. Je rozdělen na 5 tématických částí dle vzoru amerických Disneylandů. Adventureland, Frontierland, Main Street USA, Discoveryland a Fantasyland. Pohádkové a westernové město, dobrodružství ve stylu Indiana Jonese či Pirátů z Karibiku a samozřejmě mnoho dalších atrakcí včetně horských drah, které jinde v Evropě nenajdete. Walt Disney Studios Park - zábavní park, kde mohou návštěvníci nahlédnout do zákulisí filmového průmyslu. Mnoho animovaných, loutkových či kaskadérských představení či úžasné atrakce, které jsou inspirovány filmy Disneyho studia. Parc Astérix - nahlédněte prostřednictvím slavných komiksových postav Asterixe a Obelixe do časů starého Říma, Řecka či Egypta. Tuto vzdálenou historii si studenti přiblíží zábavnou formou i mnoha atrakcemi inspirovanými příběhy těchto komiksových postav. Aquaboulevard de Paris - jeden z největších akvaparků v Evropě skýtá na více než 7000m2 několik bazénů, toboganů, vlnobití a další lákadla pro děti. Aquvarium Paris - podmořský svět zblízka v pařížském Akvarium, kde nalezneme mnoha akvárií s množstvím mořských živočichů, vyslechneme zábavnou formou několik poučných přednášek či show. France Miniature - poznejte Francii v parku miniatur, kde najdeme věrné kopie nejznámějších památek této země.

4. den

Příjezd v ranních hodinách ke škole.

cena zahrnuje

  • doprava bus
  • průvodce
  • technický doprovod
  • 1x ubytování se snídaní v hotelu Premiere Classe (sociální zařízení a WC na každém pokoji)
  • informační materiály

cena nezahrnuje

  • vstupné do navštívených objektů, které závisí na zvolené variantě zájezdu. Na vyžádání vám seznam výše vstupů rádi zašleme.
  • možnost zprostředkování Cestovní pojištění
přejít na kontakt

informace

cena je platná při minimálním počtu 45 účastníků. Naše CK spojuje i menší skupiny tak, abychom mohli nabídnout nejnižší cenu, proto nás neváhejte kontaktovat.

Doprava

Autobus přistavíme k vaší škole či jinému místu dle vašich preferencí. Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů