FAQ

Nejčastější dotazy našich zákazníků...


Individuální cena zájezdu


Obecná cena zájezdu uvedená v každém detailu zájezdu je koncipována pro standardní školní skupinu 45 platících studentů, pedagogickým dozorem zdarma a s odjezdem z Prahy. Využijte možnost přizpůsobit cenu přesně Vaším potřebám - velikosti skupiny, místa odjezdu a dalším parametrům. Navíc získáíte množství důležitých informací o reáliích zájezdů CK JH Travel. 

Ukázka individuální kalkulace: zde

Obchodník JH Travel je povinen během komunikace se zákazníkem nenásilně nasměrovat obchodní případ k žádosti o  indiv. kalkulaci. Věcnými argumenty jsou:

 CENA: veřejně dostupná cena zájezdu je kalkulována na 45 osob s odjezdem z Prahy, proto lze pro něj získat konkretizovanou cenu, se kterou může počítat a případně srovnávat s konkurencí.

 PROPAGACE: kalkulace je koncipována jako elektronická prezentace se spoustou informací, videí, interak. mapou i programem. Proto je vhodná pro elektronickou propagaci zájezdu studentům. Navíc je součástí propagační leták s programem i cenou, který je možné ihned vytisknout.

 KONKRÉTNÍ INFORMACE:  skrze dokument se zákazník může blíže seznámit s konkrétním typem ubytování s podrobným popisem (úroveň stravování, možnosti rozšíření počtu zařízených jídel), trasou cesty zájezdu, námi využívanými dopravci apd.

 INFORMACE: pokud pedagoga zajímají nejen organizační aspekty zájezdu, ale i informace o navštívených místech (vstupy, čas. harmonogram, otevírací doba), tento dokument pro něj bude branou k rozsáhlé databázi cestovatelských informací JH Travel.

 ORGANIZACE: dokument podrobně osvětluje průběh organizace (TRAVEL PORTAL, TRAVEL ITINIARY)  i přibližuje samotný zájezd, tj. co studenty vše čeká a co dostanou.

 

poznámka o konkurenci tak se mohou jen podívat a kalkul je příležitost se vytáhnout

 

Přeposlané zprávy jsou opatřeny koncovým šifrováním

Zprávy odeslané v aplikaci WhatsApp jsou opatřeny počítadlem, díky kterému je možné sledovat, kolikrát už byla zpráva přeposlána. Počítadla jsou koncově šifrována, takže k těmto informacím má přístup pouze vaše zařízení a zařízení příjemců vašich zpráv. V rámci zachování vašeho soukromí služba WhatsApp o konkrétních počtech přeposlání zpráv nemá přehled, ani si nemůže zobrazovat obsah kterékoli z vašich zpráv. O koncovém šifrování se dočtete více v tomto článku.

Další informace:

 

Zpět k seznamu nejčastějších dotazů...Helpdesk

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Zaslat dotaz

FAQ

Časté dotazy zákazníků s podrobným návodem.

Pokračovat...