menu
Logo

Londýn - poznání a zábava

Londýn
základní cena
4990 Kč
rezervovat

Vydejte se s námi výhodně na výlet do Londýna, fascinujícího kolotoče na Temži, světového střediska obchodu a kultury za poznáním a zábavou. 5-denní Londýn určený především základním školám za bezkonkurenční cenu !!!

program

Program

1. den

Odjezd od školy v odpoledních hodinách.

2. den

Příjezd do Calais, přeprava přes kanál La Manche a odjezd do Londýna. Dopoledne začneme pěší procházkou místy, která se nejvíce zapsala do historie Londýna – Big Ben, Houses of Parliament, Westminster Abbey, Downing Street, Buckingham Palace, Trafalgar Square s pomníkem admirála Nelsona - zde je možná prohlídka galerie The National Gallery s nejvýznamnějšími sbírkami světového malířství. Dále tržištěm Covent Garden přes Temži až k obřímu kolu London Eye ("Oko Londýna"), kde nás čeká skvělý výhled na město z kabiny ve výšce 134 m. Večer ubytování v Londýně v hostitelských rodinách.

3. den

Vydáme se do královského města Windsor, možná prohlídka Windsor Castle - největší obydlený zámek na světě, bývalé sídlo anglických králů a víkendová rezidence královny Alžběty II. Procházka městečkem Eton k E. College – nejstarší a nejelitnější chlapecké soukromé škole založené Jindřichem VI. Odpoledne návštěva zábavního parku Legoland Windsor se spoustou atrakcí. Alternativa: odpoledne nejznámější muzeum voskových figurín na světě - Md. Tussaud‘s, Museum Sherlocka Holmese či muzeum hororu a hrůzy – London Dungeon. Pro fotbalové nadšence je možné navštívit stadion a museum FC Chelsea. Ubytování v rodinách.

4. den

Pěší prohlídka od St. Paul´s Cathedral, přes Millenium Bridge k divadlu The Globe a galerii moderního umění Tate Modern kolem historické lodi F.Drakea a válečného křižníku HMS Belfast (možnost návštěvy - děti do 15 let zdarma). Dále okolo moderní budovy radnice přes nejznámější most Tower Bridge do doků sv. Kateřiny až k Toweru, který si prohlédneme včetně korunovačních klenotů. Odpoledne plavba lodí po Temži k nejstaršímu parku Londýna Greenwich, jenž protíná nultý poledník, možná prohlídka královské observatoře - Royal Observatory a největšího muzea námořnictví ve Velké Británii - National Maritime Museum. Procházka a osobní volno, noční přeprava do Calais.

5. den

Návrat do ČR ke škole v dopoledních až odpoledních hodinách.

Alternativa: do programu lze zařadit návštěvu některého z bezplatných muzeí Science Museum, Natural History Museum nebo British Museum.

cena zahrnuje

  • doprava bus průvodce technický doprovod 2x ubytování v hostitelských rodinách včetně celodenní stravy (oběd formou balíčku) informační materiály

cena nezahrnuje

  • vstupné do navštívených objektů 50-60 Ł v závislosti na zvolené variantě zájezdu možnost zprostředkování Cestovní pojištění.

přejít na kontakt

informace

Cena je platná při minimálním počtu 55 účastníků. Naše CK spojuje i menší skupiny tak, abychom mohli nabídnout nejnižší cenu, proto nás neváhejte kontaktovat.

Doprava

Autobus přistavíme k vaší škole či jinému místu dle vašich preferencí. Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů