menu
Logo

Paříž, sladká Paříž

Paříž
základní cena
4990 Kč
rezervovat

Pulzující srdce Francie, které nikdy nespí. Moderní velkoměsto, kde historie má své místo. Paříž - sídlo francouzských králů, ale i centrum moderního umění...

program

Program

1. den

V pozdních večerních hodinách odjedeme od školy.

2. den

Dopoledne začneme u dominanty celé Paříže - slavné Eiffelovy věže. Z ní se pokocháme celým panoramatem města a poté se přesuneme k bývalému výstavnímu paláci Trocadéro. Přes Martova pole budeme pokračovat k pařížské Invalidovně - hrobky císaře Napoleona. Proti proudu řeky Seiny se nachází ostrov Ila de la Cité a skvost rané gotiky chrám Notre Dame. Neopomeneme shlédnout pařížskou radnici, tržnici Les Halles a centrum G. Pompidou. Na závěr dne zavítáme do Latinské čtvrti, kde se budeme moci navečeřet v jedné z mnoha restaurací. Poté odjezd na ubytování na předměstí Paříže.

3. den

Nejdříve navštívíme Versailleský zámek. Čeká nás nejen Zrcadlový sál a bohatě zdobené královské komnaty, ale i obrovský komplex zámeckých zahrad s množstvím fontán a zámečků. Odpoledne se vydáme do Latinské čtvrti, sídla univerzity. Prohlédneme si Pařížský Pantheon, Sorbonnu a Lucemburské zahrady. K večeru se podíváme do severní čtvrťi Montmartre s kabaretem Moulin Rouge, bazilikou Sacre-Coeur a půvabná náměstíčka plná malířů. Den zakončíme projížďkou lodí po Seině.

4. den

Započneme Louvrem - největším muzeem umění na světě. Dle zájmu bude následovat prohlídka zdejších sbírek nebo prohlídka muzea d´Orsay. Přes náměstí Concorde budeme pokračovat na živou tepnu města - Champs-Élysées až k Vítěznému oblouku. K večeru navštívíme obchodní čtvrť La Défense - moderní čtvrť s mrakodrapy, architektonickými skvosty a spoustou obchodů, kde zbyde čas i na osobní volno a poté se již odebereme zpět domů.

5. den

Příjezd v ranních hodinách ke škole.

cena zahrnuje

  • doprava bus
  • průvodce
  • 2x ubytování se snídaní v hotelu Premiere Classe (sociální zařízení a WC na každém pokoji)
  • informační materiály

cena nezahrnuje

  • vstupné do navštívených objektů 20-25 € V ZÁVISLOSTI NA ZVOLENÉ VARIANTĚ ZÁJEZDU
  • možnost zprostředkování Cestovní pojištění
přejít na kontakt

informace

cena je platná při minimálním počtu 47 účastníků. Naše CK spojuje i menší skupiny tak, abychom mohli nabídnout nejnižší cenu, proto nás neváhejte kontaktovat.

Doprava

Autobus přistavíme k vaší škole či jinému místu dle vašich preferencí. Program se může změnit v závislosti dle přání pedagogů, časových možností zájezdu a dopravní situace v daném městě.

Dodatečné informace

Pedagogický dozor má celý zájezd zdarma a obdrží od nás informační materiály o navštívených místech a užitečné dárky.

nahorů