NÁZORY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Názory našich zákazníků

Poznejte nejznámější památky a kouty starého kontinentu...

Image

BMW Dingolfing | 6.11.2019

Vše bylo v pořádku podle předem domluveného plánu.

SŠ Rokycany    Ing. Jiří Olšar

Image

Královský Londýn | 29.10.2019

Dobrý den, chtěla bych Vám i celé cestovní kanceláři poděkovat za perfektně zorganizovaný zájezd do Anglie. Byli jsme velice spokojeni. Přeji hezký den. S pozdravem

SŠZ a VOŠ, Chrudim    Marie Brunová

Image

Královský Londýn | 28.10.2019

Dobrý večer pane Husár. Zájezd bych pěkný a průvodkyně výborná. Všechno jste měli dokonale připravené. Myslím, že se to všem líbilo, jen mohlo být trochu tepleji, ale s tím nic nenaděláme v tento datum. Mějte se hezky.

SŠZ a VOŠ, Chrudim    Ludmila Kabelová

Image

Řezno a lodí k Walhale | 15.10.2019

Za naši školu mohu chválit jak přípravu, tak i vlastní průběh.

SOŠUP Světlá nad Sázavou    Lenka Zadinová

Image

Okruh Švýcarskem | 30.9.2019

Jak dopravce, tak paní průvodkyně byli skvělí. Uměl bych si představit více času v jednotlivých městech, alespoň jeden výlet někam do Alp a výlet lodí ne po Basileji, ale v Lucernu nebo Zurichu (cenově by to bylo podobné). Ale to není výtka, jen už teď vím, že bych program upravil jinak. Určitě i ubytování bylo parádní (včetně stravy a obědových balíčků) a počasí bylo bez chyby. Děkujeme za přípravu.

ZŠ Litomyšl    Ondřej Vomočil

Image

Údolí Loiry | 27.9.2019

Poznávací zájezd byl velice dobře připravený, zajištěna doprava, ubytování i vstupy do jednotlivých navštívených objektů, nabitý program byl velice atraktivní.

SUPŠ Bechyně    Mgr. Drahomíra Bočanová

Image

Císařská Vídeň | 31.5.2019

Dobrý den, paní Husárová, omlouvám se, že píši dlouho. Všechno bylo super. Musím pochválit všechny a všechno - organizaci, řidiče, paní průvodkyni, Vaši cestovní kancelář. Nejraději bych s Vámi ve stejném složení jela hned opět někam. A teď ještě potřebuji jednu věc - fakturu, vyúčtování. Dostaneme něco takového? Nebo platí ta faktura, kterou jsme zaplatili? Přeji Vám hezký den.

ZŠ U Stadionu, Chrudim    Martina Raková

Image

Norimberk a Amberg | 4.12.2018

Dobrý den, děkuji za zpětný mail. Spolupráce s Vaší cestovní kanceláří je pro nás pohodová a vždy nám vycházíte vstříc i s programem, proto nemůže být jiná než-li kladná zpětná vazba. Jak my jako kantoři, tak žáci si to užili. Později Vám zašlu i fotku, která se mi velmi líbila a jste na ní uprostřed našich žáků

ZŠ Hornická, Tachov    Zlatuše Cardová

Image

Technická Anglie | 4.10.2018

Dobrý den, pane Husáre, chtěla bych Vám tímto poděkovat za vynikající zájezd do Anglie, kterého se náš syn účastnil.Taktéž Vám patří dík za péči a přístup, které jste studentům věnoval.

SPŠ Klatovy    Jana Novotná

Image

Benelux | 20.9.2018

Vážený pane Husáre, děkujeme za dobrou spolupráci při organizaci zájezdu do Beneluxu na poslední chvíli. Vše dobře klaplo a byli jsme velmi spokojeni.

VOŠ a SŠ E. Destinové,České Budějovice    Ing. Martin Kůs

Image

Londýn, poznání a zábava | 11.9.2018

Vážená paní Husárová, vážený pane Husáre,chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za organizaci školního zájezdu do Londýna, který jsme si moc užili. Obzvlášť bych chtěla pochválit profesionální práci paní průvodkyně a obou řidičů, kteří nás dovezli bezpečně tam i zpět. Moc děkuji za spolupráci a srdečně zdravím.

Karlínská OA, Praha    Mgr. Veronika Jelínková

Image

Salzburg a Berchtesgadensko | 28.5.2018

Paní Husárová, i já bych Vám chtěla poděkovat i jménem našich žáků za celkový přístup Vaši kanceláře.Zájezd se nám všem natolik líbil, že bychom si ho prodloužili, kdyby to bylo možné.Rozhodně vícedenní pobyt byla dobrá volba. Program byl perfektní, pestrý, viděli a poznali jsme zajímavá místa a okusili od každého trochu - město, přírodu, architekturu, historii, hřbitov, vodní kolo,důl, krajinu,......Odvezli jsme si spoustu dojmů, zážitků a vzpomínek. Ubytování rovněž skvělé, útulné pokoje s balkony, překrásný výhled na město a hory, snídaně výborná. Za uznání rozhodně stojí i velmi vstřícné jednání, ochota a domluva s paní průvodkyní a panem řidičem. K tomu nám ladilo a přálo navíc počasí, modré nebe, sluníčko, teplo. Nikomu se nic nestalo, všechno proběhlo bez problémů, pohodová atmosféra, dobrá nálada všech. Děti si celý pobyt náramně užívaly, fotily,, neskrývaly nadšení a už se ptaly, jestli zas někam pojedeme. Takže ideální, za nás spokojenost. Přeju Vám hodně spokojených zákazníků a radost

ZŠ Blatenská Horažďovice    Andrea Jarešová

Image

Památky severní Itálie | 22.5.2018

Vážená paní Husárová, děkujeme za spolupráci při zařizování zájezdu do severní Itálie. Díky patří i p. průvodkyni a řidičům.

Gymnázium Kladno    ak. sochař Zdeněk Manina

Image

Paříž, sladká Paříž | 20.5.2018

Dobrý den, paní Husárová, zájezd do Paříže se všem velice líbil, zejména díky p.průvodkyni a slunnému počasí. Děkujeme za spolupráci.

1.české gymnázium, Karlovy Vary    Mgr. Helena Mašková

Image

Berlín a Sachsenhausen | 7.5.2018

Dobrý den, paní Husárová, děkujeme za krásný zájezd. Určitě se na Vás obrátíme i v budoucnu. Fajtová

SPŠ elektro, Plzeň    Mgr.Lenka Zavadilová

Image

Jižní Německo | 18.4.2018

Dobrý den, mám velmi dobré reference na zájezd, který jste pořádali v červnu 2018 pro Gymnázium Chotěboř do Německa. V této vícedenní exkurzi byl v programu Mnichov, Neuschwanstein, ale i Konstanz a Rýnské vodopády. Mohli bychom podobnou akci pro děti ZŠ (6. - 9. třída) s rodiči v období května či června 2019 s vámi absolvovat?

Gymnázium Chotěboř    Mgr. Tomáš Scholz

Image

Hanzovní města | 2.4.2018

Vážená paní Husárová, zájezd na sever Německa byl pro naše studenty velmi přínosný, děkujeme za jeho zajištění.

Gymnázium Hostivice    Mgr. Eva Srbová

Image

Osvětim a Krakovsko | 23.3.2018

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat vaší cestovní kanceláři za zájezd Krakovsko. Navzdory nepřízni počasí se zájezd díky výborné paní průvodkyni a řidičům vydařil a všichni účastníci byli spokojeni. Děkuji za spolupráci.

Gymnázium Mnichovo Hradiště    Mgr. Yvona Řehořková

Image

CERN a Alsasko | 15.3.2018

Dobrý den, paní Husárová, děkujeme za spolupráci při zařízení zájezdu do Alsaska. Studenty CERN nadchnul a budeme se těšit na spolupráci při přípravě dalšího zájezdu.

Gymnázium L.Píka, Plzeň    Mgr. Eliška Fajtová

Image

Řím a Pompeje | 30.10.2017

Vážená paní Husárová, děkujeme za skvělý zájezd do Itálie s vynikajícím průvodcem. Současně i za perfektní spolupráci s CK při přípravě zájezdu.

SZŠ Český Krumlov    Mgr Eva Kubáková

Image

Jižní Anglie | 20.6.2017

Dobrý den, pane Husáre, zasílám hodnocení zájezdu do Anglie. Velké poděkování patří řidičům a paní průvodkyni Evě Staňkové. Díky její profesionalitě obohatila celý program , vyřešila flexibilně absolutně vše kolem ubytování, dopravy i programu. Ubytování v rodinách perfektní. Mockrát děkujeme.

OA Karlovy Vary    Mgr.Hlušková

Image

Letecký Londýn | 25.5.2017

Dobrý den v JH Travel, dovolte mi poděkovat vám za skvělé služby, za velmi vstřícné a příjemné jednání a za rychlé a pro nás bezbolestné řešení překážek, jež se ne vaší vinou objevily před naším odletem do Londýna / výměna studentek/ a při návratu z našeho zájezdu /zpoždění autobusového spoje na letiště/. Studenti byli nadšeni vším, tj. programem, ubytováním s širokými možnostmi stravování v okolí hotelu i s obrovským parkem v blízkosti, kam si chodili zaběhat a relaxovat. Optimální bylo i využití městské dopravy po Londýně s kartou Oyster - vřele doporučujeme. Paní průvodkyně Markéta Slunečná si se studenty brzy porozuměla a co se týče mne, myslím, že jsme si sedly hned od první chvíle. Spolupráce s ní byla výborná, její znalosti bohaté a optimismus nakažlivý. Ještě jednou za sebe a mé studenty moc děkuji a těším se, že si takový zájezd brzy zopakujeme.

Gymnázium Mladá Boleslav    Mgr. Lenka Vedralová

Image

Salzburg a Berchtesgadensko | 24.5.2017

Dobrý den, paní Husárová, dobrý den, pane Husáre, rádi bychom Vám poděkovali za velmi dobře zorganizovaný zájezd do Salzburgu a Berchtesgadenu. Měli jsme možnost se studenty navštívit mnoho zajímavých míst. Ubytování v hotelu Oekotel bylo velmi kvalitní a oceňujeme také kvalitu dopravy - jednak samotného autobusu, ale především klidný, bezpečný a odpovědný způsob jízdy pana řidiče. Zvláštní poděkování patří naší paní průvodkyni pí.Lasákové, která velmi ochotně vyhověla našim požadavkům a zařídila bezproblémovou návštěvu všech míst a objektů, které jsme chtěli vidět. Její připravenost a znalost lokality znamenala pro nás rychlé a bezproblémové přesuny. Její způsob jednání se studenty byl velmi příjemný a uměla pro ně vybrat vhodný způsob, výběr i množství informací. Ještě jednou poděkování Vám i kolektivu Vaší cestovní kanceláře, přejeme Vám hodně spokojených zákazníků a těšíme se na případnou další spolupráci.

Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha    Mgr. Ján Smatana

Image

Automobilky Itálie | 19.4.2017

Dobrý den, paní Husárová, chtěla bych Vám poděkovat za naši skupinu studentů za zajímavý technický zájezd do Itálie. Studenti byli velmi nadšení a rádi si tento zájezd znovu zopakujeme.

SPŠ automobilní České Budějovice    Mgr.Michaela Dřevikovská

Image

Adventní Norimberk | 15.12.2016

Dobrý den, děkuji jménem všech zúčastněných za pěkný výlet do Norimberka. Paní průvodkyně je studnice informací. Zájezd byl velice hezký, vše se vydařilo. Odcházeli jsme naplnění dojmy z adventního a vánočního Norimberka. Jěště jednou moc děkujem.

ZŠ Hornická Tachov    Pedagogové a žáci ZŠ

Image

BMW Dingolfing | 12.10.2016

Vážená paní Husárová, chtěla bych Vám ještě jednou jménem svým i všech účastníků, převážně studentů ZČU, poděkovat za zorganizování exkurze do Dingolfingu (výrobní závod BMW) a Mnichova (Olympijský park a BMW Museum + BMW Welt) dne 8. listopadu 2016. Každý z účastníků si na zájezdu našel něco, co ho nadchlo a splnilo nebo i předčilo jeho očekávání. Podíl na tom měli jak vstřícní a příjemní zaměstnanci, kteří se nám věnovali v Dingolfingu, tak mimořádně slunečný listopadový den, který dal vyniknout zejména Olympijskému parku a výhledům z Olympijské věže, ale samozřejmě hlavně krásná auta, která jsme si měli možnost prohlédnout jak v různých fázích výroby, tak již jako hotové produkty vystavené v moderních architektonických prostorách. Osobně také děkuji za vstřícnost při řešení všech našich požadavků při přípravě zájezdu a za ochotu Vaši i obou pánů řidičů během zájezdu.

ZČU - Plzeň    Marina Wagnerová

Image

Salzburg a Berchtesgaden | 20.6.2015

Vážená paní Husárová, chtěla bych Vám tímto poděkovat za moc hezký poznávací zájezd do Salzburgu a okolí, který jste uskutečnila pro naši školu. Vše bylo z Vaší strany velmi zodpovědně zorganizováno. Žáci byli nadšeni. Byli jsme spokojeni s náplní zájezdu, jako průvodkyně celým zájezdem jste byla skvělá, vše jste měla časově velmi dobře naplánované a předem zajištěné, ubytování se snídaní bylo perfektní, díky Vám byla atmosféra našeho zájezdu velmi přátelská a celý zájezd probíhal v klidu a pohodě. Moc Vám děkujeme.

1. ZŠ Plzeň    Mgr.Zdeňka Sekyrová

Image

Památky severní Itálie | 25.3.2015

Vážená paní Husárová, děkujeme za zorganizování zájezdu po památkách severní Itálie. Zejména nás nadchly obě české místní průvodkyně, které předávaly studentům spoustu zajímavostí.

SOŠ obchodu, užitého umění a designu, Plzeň    Mgr. Marek Hlaváč

Image

Mnichov | 20.3.2015

Dobrý den, děkuji za zpětný email a organizaci zájezdu do Mnichova. Vše proběhlo na vpořádku, dětem se moc líbilo.

Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha    Mgr. Pavlína Hrdinová

Image

Bodamské jezero | 20.9.2014

Dobrý den, paní Husárová, dobrý den pane Husáre, v minulých letech jsme s Vámi absolvovali několik velmi vydařených výletů (Mnichov, Salzburg, Berchtesgaden...) a tak nás napadlo, že bychom mohli pokračovat ve spolupráci. Mohli byste pro nás zorganizovat ještě v září Vámi nabízený dvoudenní zájezd

Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha    Mgr.Ján Smatana

Image

Normandie | 25.6.2014

Vážená paní Husárová, ze zájezdu do Normandie přijeli studenti velice nadšení. Děkujeme za jeho zorganizování.

Gymnázium Kladno    Phdr. Tereza Černá

Image

Královský Londýn | 20.10.2013

Vážená paní Husárová, se zájezdem do Londýna jsme byli velmi spokojeni a děkujeme také za dobrou spolupráci při jeho přípravě.

SZŠ Beroun    Mgr. Karolína Bostlová

Image

Adventní Vídeň | 7.12.2012

Dobrý den paní Husárová, chci vám jménem celé naší smečky poděkovat za výborně připravený zájezd s ohledem na věk a potřeby účastníků. Byli jsme maximálně spokojeni s dopravou, ubytováním, programem, ale především s vaším doprovodem a výkladem. Naše hodnocení můžete brát jako objektivní, podobných akcí doma i v cizině členové naší party v životě již absolvovali s různým výsledkem nespočet. Ještě jednou díky a těším se na setkání na nějakém dalším vašem zájezdu.

Obec Bezděkov    Josef Červený

Image

Paříž letecky | 20.6.2011

Dobrý den, paní Husárová, děkujeme za zajištění leteckého zájezdu do Paříže. Pobyt se vydařil, studenti byli také velmi spokojeni.

Gymnázium Mladá Boleslav    Mgr. Jiřina Rygerová

Image

Londýn | 20.5.2011

Dobrý den, pane Husáre, měli jsme moc hezkou a zajímavou expedici s tou nejlepší průvodkyní, jakou jsem kdy zažila. Chci vám tímto velice poděkovat za zprostředkování zájezdu do Anglie.

ZŠ Pečky    Eva Zajícová

Image

| 0.0.0000

  

Image

| 0.0.0000