menu
Logo

Technické exkurze

Cestovní kancelář JH Travel nabízí školní zájezdy, školní exkurze a zájezdy pro kolektivy. Máte možnost výběru z několika druhů a typů školních zájezdů. Mimo školních poznávacích zájezdů po České republice a do dalších destinací celé Evropy, které Vám zajistíme se vší potřebnou administrativou tzv. na klíč, nabízíme i školní zájezdy s výukou, technické exkurze a pobytové zájezdy. Věříme, že budou příjemnou relaxací jak pro Vás, tak pro Vaše studenty. Aktuální nabídku školních zájezdů naleznete níže, stačí si jen vybrat !!!

cena 3790 Kč

Návštěva CERNu a Alsaska

Podívejte se do nejmodernější výzkumné laboratoře jaderné fyziky v Ženevě a současně poznejte krásy Alsaska.

prohlednout zájezd
cena 5490 Kč

Itálie – automobilový průmysl

Poznejte automobilový průmysl Itálie – závodní okruh v Monze, výrobní závody a musea automobilů Ferrari, Maserati, Lamborghini či motorek Ducati. To vše nás čeká včetně návštěvy Muzea a univerzity zmrzliny Caprigiani v Boloni.

prohlednout zájezd
cena 2690 Kč

Auto&Technik Museum SINSHEIM a Technik Museum SPEYER

Evropskou Mekku milovníků techniky najdete v Německu, láká na letadla, formule, ponorku i raketoplán. Ve městech Sinsheim a Špýr najdete největší soukromé automobilové a technické muzeum v Evropě.

prohlednout zájezd
cena 2390 Kč

Autostadt Wolfsburg a Drážďany

Seznamte se se sídlem německé automobilky Volkswagen AG ve Wolfsburgu, která je jedním z největších světových automobilových koncernů a poznejte unikátní prosklenou továrnu v Drážďanech.

prohlednout zájezd
cena 2490 Kč

Mnichov a Stuttgart – střediska automobilového průmyslu

Zavítejte do Mnichova a Stuttgartu, kde se seznámí s historií i současností největších automobilových kon-cernu světa – BMW a Daimler AG.

prohlednout zájezd
cena 3490 Kč

Alsasko a největší muzeum autodědečků

Alsasko - kraj na rozhraní Francie a Německa , který si vzal od obou národů a přetavil vše do svébytné podoby. Kraj s kouzelnou přírodou lesnatých Vogéz s jezery a dalekými výhledy, kde na jižních svazích zraje znamenité víno...

prohlednout zájezd
cena 770 Kč

BMW Regensburg a Walhalla

Navštivte jedno z nejstarších německých měst zapsané na seznamu UNESCO - Řezno, chrám německých ctností a závod BMW.

prohlednout zájezd
cena 930 Kč

BMW Lipsko a muzeum aut ve Zwickau

Poznejte historii i současnost automobilového průmyslu v Sasku - v automuzeu ve Cvikově a továrně BMW v Lipsku...

prohlednout zájezd
cena 850 Kč

Dingolfing & Mnichov BMW

Zavítejte do hlavního města Bavorska Mnichova a poznejte jeden z pilířů německého hospodářství – koncern BMW a olympijskou minulost této metropole!!!!

prohlednout zájezd
cena 790 Kč

Stritzling a BMW Dingolfing

Poznejte jeden z pilířů německého hospodářství – koncern BMW a jeho největší výrobní závod.

prohlednout zájezd
cena 870 Kč

AUDI Ingolstadt

Ingolstadt - druhé největší město na Dunaji s bohatou historií, bývalá rezidence bavorských vévodů, univerzitní město a současně moderní průmyslové centrum známé díky automobilce Audi.

prohlednout zájezd
cena 790 Kč

Drážďany a skleněná manufaktura Volkswagen

Pojeďte do saské metropole - Drážďan obdivovat její památky a podívat se , jak se vyrábí luxusní automobil VW Phaeton.

prohlednout zájezd
cena 2190 Kč

Berlín a motorky BMW

Vydejte se s námi do Berlína - města s pohnutou historií, navštivte závod BMW a zažijte ultra-moderní výrobu vozidel na dvou kolech...

prohlednout zájezd
cena 890 Kč

Mnichov a letecká doprava

Zavítejte do hlavního města Bavorska – Mnichova a uprostřed historického centra a jeho památek zapomeňte na moderní ruch třetího největšího německého velkoměsta. Navíc se podíváme na mnichovské letiště a expozice historických letadel ve Schleissheimu.

prohlednout zájezd
cena 2290 Kč

Letiště Frankfurt a technická muzea

Zavítejme do finančního srdce Evropy a významného dopravního uzlu v Německu - Frankfurtu n. Mohanem a prohlédněme si dvě největší soukromá technická muzea v Evropě - ve Speyeru a v Sinsheimu.

prohlednout zájezd
cena 750 Kč

Steyr a Linec

Zavítejte do Horních Rakous k výrobci traktorů STEYR. Zjistíte, že tato prémiová značka je právem synonymem kvality a vysokého stupně zpracování. V hlavním městě Linci se pak po poznání památek ponoříte do světa technické budoucnosti.

prohlednout zájezd
cena 5290 Kč

Čokoládová Paříž a automobilka Peugeot v Sochaux

Okuste sladké pokušení v továrně na čokoládu Menier, projděte se městem městem světel - Paříží a poznejte průmyslovou tvář Francie ve městě Sochaux.

prohlednout zájezd
cena 8590 Kč

Po stopách Průmyslové revoluce s prohlídkou závodu MINI

Poznejte bývalá centra průmyslové revouce – Liverpool, Manchester a Birmingham společně se zajímavou prohlídkou výrobního závodu MINI v Oxfordu.

prohlednout zájezd
cena 7690 Kč

Technická Anglie, Jaguar a okruh F1 v Silverstone

Vydejte se za historií tří průmyslových měst Anglie - Londýna, Oxfordu a Birminghamu a prohlédněte si zajímavá technická muzea. Vše doplníme návštěvou automobilky Jaguar a závodního okruhu F1 v Silverstone.

prohlednout zájezd

JH travel Vám plní sny již přes 5 let v různých destinacích celé evropy

nahorů