menu
Logo

Pobytové zájezdy

Cestovní kancelář JH Travel nabízí školní zájezdy, školní exkurze a zájezdy pro kolektivy. Máte možnost výběru z několika druhů a typů školních zájezdů. Mimo školních poznávacích zájezdů po České republice a do dalších destinací celé Evropy, které Vám zajistíme se vší potřebnou administrativou tzv. na klíč, nabízíme i školní zájezdy s výukou, technické exkurze a pobytové zájezdy. Věříme, že budou příjemnou relaxací jak pro Vás, tak pro Vaše studenty. Aktuální nabídku školních zájezdů naleznete níže, stačí si jen vybrat !!!

cena 8990 Kč

Itálie - Levantská riviéra

Levantská riviéra, se rozkládá od Janova až po město La Spezia. Podél této riviéry vede jedna z nejkrásnějších italských cest přes skalnaté úbočí kopců a kolem mnoha malebných rybářských osad. Jejím klenotem je Cinque Terre.

prohlednout zájezd
cena 8990 Kč

Relaxace ve Valencii

Oblast Valencie zažívá v poslední době ekonomický a turistický boom. Nabízí nejen malebná středověká městečka a významné historické památky, ale i moderní, průmyslovou tvář Španělska spolu s bujarými slavnostmi, které se zde pořádají.

prohlednout zájezd
cena 8490 Kč

Slovinsko s výlety

Slovinsko - malá země s bohatými turistickými možnostmi, ve které najdete - hory, jezera, krásná města, vesničky i kousek moře. Leží v nádherné poloze mezi Julskými Alpami a Jadranským mořem a nabízí nám nejblíže ležící krásná mořská letoviska.

prohlednout zájezd

JH travel Vám plní sny již přes 5 let v různých destinacích celé evropy

nahorů