menu
Logo

Školní zájezdy s poznáním

Cestovní kancelář JH Travel nabízí školní zájezdy, školní exkurze a zájezdy pro kolektivy. Máte možnost výběru z několika druhů a typů školních zájezdů. Mimo školních poznávacích zájezdů po České republice a do dalších destinací celé Evropy, které Vám zajistíme se vší potřebnou administrativou tzv. na klíč, nabízíme i školní zájezdy s výukou, technické exkurze a pobytové zájezdy. Věříme, že budou příjemnou relaxací jak pro Vás, tak pro Vaše studenty. Aktuální nabídku školních zájezdů naleznete níže, stačí si jen vybrat !!!

Vyberte zemi Velká Británie a Irsko Francie Itálie Německo Rakousko Španělsko Benelux Rusko Polsko Adventní zájezdy Letecké zájezdy Švýcarsko Maďarsko Dánsko
cena 6190 Kč

Skvosty severní Itálie

Severní Itálie - pokladnice historických památek již z dob starověkého Říma, středověku i renesance. Pro milovníky italské kultury ideální volba.

prohlednout zájezd
cena 5590 Kč

Florencie a Toskánsko

Vydejte se s námi do Toskánska, kolébky renesance a rodiště Michelangela – Florencie a malebných měst Arezza a Cortony.

prohlednout zájezd
cena 6290 Kč

Malebné Toskánsko

Navštivte proslulou část střední Itálie, kde se zrodila renesance a najdeme zde známá místa jako Florencii, Pisu a mnoho dalších zajímavých měst.

prohlednout zájezd
cena 8990 Kč

Věčný Řím letecky

Poznejte Řím - město Kolosea, Pantheonu a papežského státu Vatikán, to vše pohodlně leteckou dopravou.

prohlednout zájezd
cena 5490 Kč

Věčný Řím a Florencie

Poznejte Řím - město Kolosea, Pantheonu a papežského státu Vatikán. Přidáme kolébku renesance a rodiště Michelangela - toskánskou Florencii.

prohlednout zájezd
cena 5990 Kč

Věčný Řím, Neapol a Vesuv

Zájezd do symbolů Itálie - starověkého Říma a malebné Neapole nad kterou se týčí v dálce hrozící Vesuv.

prohlednout zájezd
cena 4890 Kč

Lombardie a Lago di Garda

Miláno je jedno z nejkrásnějších italských měst a současně je to průmyslové centrum Lombardie. Přidáme přírodní krásy Gardského jezera a slavnou Veronu.

prohlednout zájezd
cena 6490 Kč

Benelux v kostce

Budeme obdivovat delftskou fajáns i flanderskou krajku, poznáme kraj holandských a vlámských mistrů. Přestože státy Beneluxu bezpochyby patří k moderní Evropě, nechybí tu malá městečka s kouzelnými zákoutími, kde se zdánlivě zastavil čas.

prohlednout zájezd
cena 17200 Kč

Moskva letecky

Vydejte se s námi do hlavního města Ruské federace a největšího města v Evropě -Moskvy zvané Rusy „třetí Řím“, „matička Moskva" či „srdce Ruska“ a sídla hlavy ruské pravoslavné církve. Města neuvěřitelných rozdílů, kde se mísí sláva carského Ruska se slávou Sovětského svazu a současnost.

prohlednout zájezd
cena 4290 Kč

Švýcarsko

Švýcarsko, hornatá alpská země, vyniká zejména krásou přírody a neuvěřitelnou rozmanitostí krajiny. Pohled na čtyřtisícové velikány, horská jezera nebo jedinečné Rýnské vodopády bere dech stejně tak jako na středověká centra měst, která prozkoumáme a připomeneme si i část české historie.

prohlednout zájezd
cena 5690 Kč

Za krásami Švýcarska

Švýcarsko je zemí ledovců a vysokých alpských štítů, horských jezer, ale také krásných starobylých měst. Tento poznávací zájezd vás zve do země sýrů a lahodné čokolády s pohledy na hory, ledovce a Ženevské jezero, za atmosférou středověkých center švýcarských měst.

prohlednout zájezd
cena 7890 Kč

Barcelona a Costa Brava

Barcelona - na římských základech vyrostlo centrum Katalánska s osobitou architekturou i atmosférou. Pojďme se vydat po stopách umělců a relaxovat na španělském pobřeží.

prohlednout zájezd
cena 11390 Kč

Tajuplná Andalusie

Andalusie je místem kontrastů - pobřežní nížiny, pouště i bílé vrcholky pohoří Sierra Nevada. A to spolu s exotickou maurskou historií tvoří neodolatelný koktejl zvoucí k poznání.

prohlednout zájezd
cena 9990 Kč

Královský Madrid a Kastilie

Madrid se nachází v samém srdci pyrenejského poloostrova, pulsuje životem a dává poznat pravou tvář a divokost Španělska. Poznejte metropoli Španělska spolu s dalšími zajímavostmi Kastilie.

prohlednout zájezd
cena 10990 Kč

Madrid letecky

Královský Madrid vystihuje mnohé ze španělského temperamentu a národní mentality. Okuste doušek z neopakovatelné atmosféry tohoto města a navíc poznejte perlu Kastilie - Toledo

prohlednout zájezd
cena 10990 Kč

Barcelona letecky

Barcelona, centrum Katalánska - Gaudího stavby, živá obchodní tepna Les Rambles či fotbalový klub FC Barcelona. To vše vás ve Španělsku čeká, navíc pohodlně, leteckou dopravou.

prohlednout zájezd
cena 4990 Kč

Paříž, sladká Paříž

Pulzující srdce Francie, které nikdy nespí. Moderní velkoměsto, kde historie má své místo. Paříž - sídlo francouzských králů, ale i centrum moderního umění...

prohlednout zájezd
cena 3990 Kč

Zábavná Paříž

Metropole Francie a její přirozené centrum. Poznejte nejen její historické památky, ale i moderní tvář a zábavní parky, které ocení každý z mladších studentů.

prohlednout zájezd
cena 4990 Kč

Paříž - mekka umění

Paříž byla vždy mekkou významných umělců a intelektuálů. Připomínkou je množství muzeí s bohatými sbírkami, které navštívíme a také místa, kde tito velikáni žili a tvořili.

prohlednout zájezd
cena 9990 Kč

Sladká Paříž letecky

Pulzující srdce Francie, které nikdy nespí. Moderní velkoměsto, kde historie má své místo. Paříž - sídlo francouzských králů, ale i centrum moderního umění. Poznejte je s pohodlím letecké dopravy.

prohlednout zájezd

JH travel Vám plní sny již přes 5 let v různých destinacích celé evropy

nahorů