menu
Logo

Školní zájezdy s poznáním

Cestovní kancelář JH Travel nabízí školní zájezdy, školní exkurze a zájezdy pro kolektivy. Máte možnost výběru z několika druhů a typů školních zájezdů. Mimo školních poznávacích zájezdů po České republice a do dalších destinací celé Evropy, které Vám zajistíme se vší potřebnou administrativou tzv. na klíč, nabízíme i školní zájezdy s výukou, technické exkurze a pobytové zájezdy. Věříme, že budou příjemnou relaxací jak pro Vás, tak pro Vaše studenty. Aktuální nabídku školních zájezdů naleznete níže, stačí si jen vybrat !!!

Vyberte zemi Velká Británie a Irsko Francie Itálie Německo Rakousko Španělsko Benelux Rusko Polsko Adventní zájezdy Letecké zájezdy Švýcarsko Maďarsko Dánsko
cena 7190 Kč

Normandie a Bretaň

Hrdá a mystická Normandie a Bretaň. Turisticky atraktivní oblasti, které nabízí nejen významné historické památky, ale i nádherné přírodní scenérie rozeklátých pobřeží a tradiční život a zvyky místních obyvatel.

prohlednout zájezd
cena 6990 Kč

Levandulová Provence

Provence je právem považována za nejkrásnější část Francie. Levandulová pole, kavárny zvoucí k pastisu a přírodní scenérie, které inspirovaly mnohé umělce.

prohlednout zájezd
cena 3790 Kč

Návštěva CERNu a Alsaska

Podívejte se do nejmodernější výzkumné laboratoře jaderné fyziky v Ženevě a současně poznejte krásy Alsaska.

prohlednout zájezd
cena 2090 Kč

Vídeň, císařské město

Navštívíme klenot měst – Vídeň. V obou dnech nás čeká nahlédnutí do dob rakouské monarchie. Současně se však neopomeneme zastavit u lákadel dnešní doby.

prohlednout zájezd
cena 890 Kč

Císařská Vídeň

Hlavní město našich jižních sousedů. Čeká nás nahlédnutí do dob rakouské monarchie, prohlídka historických památek a mnoho dalšího.

prohlednout zájezd
cena 790 Kč

Mozartův Salzburg

Salzburg – místo narození světově proslulého skladatele a hudebníka W.A. Mozarta a zajímavosti jeho okolí činí tuto oblast magnetem pro turisty z celého světa.

prohlednout zájezd
cena 2090 Kč

Salzburg a vodní hrátky v Hellbrunnu

Salzburg – místo narození světově proslulého skladatele a hu-debníka W.A. Mozarta a zajímavosti jeho okolí činí tuto oblast magnetem pro turisty z celého světa.

prohlednout zájezd
cena 2190 Kč

Salzburg a Berchtesgadensko

Salzburg a jeho památky, zelenosmaragdové jezero Königsee i léčivá síla panenské přírody Berchtesgadenského kraje činí tuto oblast magnetem pro turisty.

prohlednout zájezd
cena 2190 Kč

Mezi jezery Solnohradska

Oblast Solné komory vyniká nádhernými přírodními skvosty - majestátnými štíty hor i křišťálovými jezery, jsou tu rozkvetlé alpské louky a tisíce květů horské květeny. Najdeme však i skvělé památky v Hallstatu, Bad Ischlu a dalších navštívených místech.

prohlednout zájezd
cena 790 Kč

Rakouské kláštery a údolí Wachau

Zveme vás k návštěvě rakouských klášterů, jejich zahrad a k projížďce nejkrásnější částí Dunaje – údolím Wachau.

prohlednout zájezd
cena 720 Kč

Vyhlazovací tábor Mathausen a Linz

Nedaleko Lince zažijete atmosféru bývalého koncentračního tábora. V samotném Linci se pak po poznání památek ponoříte do světa pohádek či technické budoucnosti.

prohlednout zájezd
cena 4490 Kč

Údolí Wachau a to nejlepší ze Štýrska

Plavba lodí po Dunaji je krásným zážitkem, stejně tak návštěva Kittenberských zahrad. Štýrsko se právem honosí přízviskem „zelené srdce Rakouska“. Od ledovcových plání Hoher Dachstein až po vinohrady v tomto regionu.

prohlednout zájezd
cena 1390 Kč

Jižní Čechy a Linz

Živé baroko, nejvyšší hora Blanského lesa, prohlídka grafitového dolu a návštěva rakouského Lince – to vše jsou zajímavá místa naší exkurze.

prohlednout zájezd
cena 3190 Kč

Válečný a poválečný Berlín a Drážďany

Berlín a Drážďany - po stopách holocaustu, 2. světové války a studené války. Jak se s těmito tématy z novodobých dějin Němci vyrovnávají? To zjistíte na specializovaném zájezdu do hlavního města znovusjednoceného Německa i bombardovaných Drážďan.

prohlednout zájezd
cena 2390 Kč

Romantické Bavorsko

Ammerské a Allgavské Alpy tvoří s nesčetnými jezery malebnou krajinu. Bohatě zdobené kostely, kláštery a zámky Ludvíka II. z této oblasti dělají jedno z nejromantičtějších míst Bavorska.

prohlednout zájezd
cena 2190 Kč

Berlín a Postupim

Vydejte se s námi do Berlína - města s pohnutou historií, která se začala psát v polovině 13. století, podruhé pak v roce 1990, kdy došlo ke znovusjednocení Západního a Východního Berlína po pádu Berlínské zdi.

prohlednout zájezd
cena 3990 Kč

Bodamské jezero, Curych a Vaduz

Zájezd, s nímž se podíváme na pomezí Německa, Švýcarska a Rakouska, navštívíme několik "nej" a zavítáme i do knížectví lichtejnštejnského…

prohlednout zájezd
cena 3990 Kč

Historie a krása Porýní

V nádherné krajině Porýní se snoubí úžasná příroda se stopami dějin, proto byla roku 2002 zapsána na seznam UNESCO.

prohlednout zájezd
cena 890 Kč

Alpská pohoda v Berchtesgadenu

Historicky proslulé "Orlí hnízdo", zelenosmaragdové jezero Königsee a léčivá síla panenské přírody Berchtesgadenského kraje.

prohlednout zájezd
cena 870 Kč

Mnichov a Dachau

V tomto zájezdu poznáme historickou tvář bavorského velkoměsta a připomeneme si neblahé dědictví 2. světové války.

prohlednout zájezd

JH travel Vám plní sny již přes 5 let v různých destinacích celé evropy

nahorů