menu
Logo

Školní zájezdy s poznáním

Cestovní kancelář JH Travel nabízí školní zájezdy, školní exkurze a zájezdy pro kolektivy. Máte možnost výběru z několika druhů a typů školních zájezdů. Mimo školních poznávacích zájezdů po České republice a do dalších destinací celé Evropy, které Vám zajistíme se vší potřebnou administrativou tzv. na klíč, nabízíme i školní zájezdy s výukou, technické exkurze a pobytové zájezdy. Věříme, že budou příjemnou relaxací jak pro Vás, tak pro Vaše studenty. Aktuální nabídku školních zájezdů naleznete níže, stačí si jen vybrat !!!

Vyberte zemi Velká Británie a Irsko Francie Itálie Německo Rakousko Španělsko Benelux Rusko Polsko Adventní zájezdy Letecké zájezdy Švýcarsko Maďarsko Dánsko
cena 890 Kč

Alpská pohoda v Berchtesgadenu

Historicky proslulé "Orlí hnízdo", zelenosmaragdové jezero Königsee a léčivá síla panenské přírody Berchtesgadenského kraje.

prohlednout zájezd
cena 870 Kč

Mnichov a Dachau

V tomto zájezdu poznáme historickou tvář bavorského velkoměsta a připomeneme si neblahé dědictví 2. světové války.

prohlednout zájezd
cena 850 Kč

Mnichov a muzeum BMW

Zavítejte do hlavního města Bavorska – Mnichova a uprostřed historického centra a jeho památek zapomeňte na moderní ruch třetího největšího německého velkoměsta.

prohlednout zájezd
cena 690 Kč

Norimberk a Amberk

Pojďme si projít bavorská historická města – Norimberk a Amberk a strávit odpoledne v Kurfiřtských lázních.

prohlednout zájezd
cena 650 Kč

Řezno a lodí k Walhalle

Navštivte jedno z nejstarších německých měst, místo, jehož historie těsně souvisí s historií českou – Řezno a projeďte se lodí k chrámu německých ctností.

prohlednout zájezd
cena 590 Kč

Zábava i poučení v Bavorském lese

Hluboké lesy plné zvěře - to je krajina Národního parku Bavorský les. Projděte se po jeho naučných stezkách, vystoupejte na jeho nejvyšší vrchol Velký Javor nebo si užijte spoustu zábavy v "Bayern Parku".

prohlednout zájezd
cena 690 Kč

Památník Flossenburg a Weiden

V těsné blízkosti našich hranic s Německem si prohlédnete pozoruhodný památník koncentračního tábora Flossenbürg, který patří k temné kapitole německých dějin.

prohlednout zájezd
cena 600 Kč

Pasov a skanzen v Tittlingu

Pojďme se projít městem na soutoku tří řek s bývalou rezidencí biskupského dominia a nahlédnout do života našich předků v Bavorském skanzenu.

prohlednout zájezd
cena 2990 Kč

Kostnice a Bodamské jezero

Zveme vás k návštěvě Kostnice - místa zasedání koncilu, místa spojeného s českou historií a jménem Mistra Jana Husa. V rámci zájezdu uvidíme i další zajímavá místa a přírodní krásy na břehu Bodamského jezera.

prohlednout zájezd
cena 4490 Kč

Hanzovní města

V našem putování poznáme města mocného obchodního spolku - Hanzy. Spolku, který ovlivnil dějiny celého Pobaltí a zanechal odkaz v podobě mnoha obdivuhodných památek.

prohlednout zájezd
cena 7690 Kč

Technická Anglie, Jaguar a okruh F1 v Silverstone

Vydejte se s námi za historií tří významných průmyslových měst v Anglii - Londýna, Oxfordu a Birminghamu a prohlédněte si zajímavá technická muzea. Vše doplníme návštěvou automobilky Jaguar a závodního okruhu F1 v Silverstone

prohlednout zájezd
cena 4990 Kč

Londýn - poznání a zábava

Vydejte se s námi výhodně na výlet do Londýna, fascinujícího kolotoče na Temži, světového střediska obchodu a kultury za poznáním a zábavou. 5-denní Londýn určený především základním školám za bezkonkurenční cenu !!!

prohlednout zájezd
cena 7490 Kč

Královský Londýn a okolí

Poznat Londýn znamená poznat město, kde historie psala paměti.Vydejte se s námi na poznávací zájezd do Londýna, fascinujícího kolotoče na Temži, světového střediska obchodu, kultury a módy.

prohlednout zájezd
cena 5890 Kč

Londýn s London pasem

Vydejte se s námi do Londýna - fascinující metropole na Temži, světového střediska obchodu, kultury a módy a objevte více za méně peněz a času s London pasem, který zahrnuje až 60 atrakcí.

prohlednout zájezd
cena 5890 Kč

Londýn - válečný a námořní

Poznat Londýn znamená poznat město, kde historie psala paměti - vydejte se s námi do této metropole za poznáním námořní a válečné minulosti Anglie.

prohlednout zájezd
cena 10990 Kč

Královský Londýn letecky

Vydejte se s námi letecky na zájezd do Londýna, fascinujícího kolotoče na Temži, světového střediska obchodu, kultury a módy. Vždyť tato britská metropole má tolik co nabídnout.

prohlednout zájezd
cena 7590 Kč

Londýn a Oxford s výlety

Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstarší evropské demokracie. Od jedinečných tradic po nesčetné historické památky a živou současnost. Současně poznáme univerzitní Oxford a okolní zajímavosti.

prohlednout zájezd
cena 8590 Kč

Anglie a jižní Wales

Do Walesu se jezdí především za krásnou a líbeznou přírodou, jsou tu však i rušná města a tradiční welšské vesničky. Důkazem bouřlivých dějin jedné z nejstarších civilizací v Evropě jsou i stovky pamětihodností.

prohlednout zájezd
cena 5890 Kč

Královský Londýn

Vydejte se s námi na poznávací zájezd do Londýna, fascinujícího kolotoče na Temži, světového střediska obchodu, kultury a módy. Vždyť tato britská metropole má tolik co nabídnout.

prohlednout zájezd
cena 8990 Kč

Skotsko a Londýn

Skotsko je známé jako země, kde muži chodí v sukních, pijí whisky a škudlí každou penci. Ráz krajiny, nepřeberné množství přírodních i kulturních zajímavostí i příjemní místní obyvatelé - to vše vybízí k poznávání.

prohlednout zájezd

JH travel Vám plní sny již přes 5 let v různých destinacích celé evropy

nahorů