menu
Logo

Školní zájezdy s poznáním

Cestovní kancelář JH Travel nabízí školní zájezdy, školní exkurze a zájezdy pro kolektivy. Máte možnost výběru z několika druhů a typů školních zájezdů. Mimo školních poznávacích zájezdů po České republice a do dalších destinací celé Evropy, které Vám zajistíme se vší potřebnou administrativou tzv. na klíč, nabízíme i školní zájezdy s výukou, technické exkurze a pobytové zájezdy. Věříme, že budou příjemnou relaxací jak pro Vás, tak pro Vaše studenty. Aktuální nabídku školních zájezdů naleznete níže, stačí si jen vybrat !!!

Vyberte zemi Velká Británie a Irsko Francie Itálie Německo Rakousko Španělsko Benelux Rusko Polsko Adventní zájezdy Letecké zájezdy Švýcarsko Maďarsko Dánsko
cena 11990 Kč

Smaragdový ostrov IRSKO

Irsko, země s keltskou minulostí, viktoriánskými sídly, prehistorickými památkami a fascinující přírodou. Zažijte podmanivou přírodu tohoto smaragdového ostrova, která snadno učaruje svou nevídanou krásou a poznejte četné památky, jenž vám umožní nahlédnout do bohaté a mnohdy pohnuté historie.

prohlednout zájezd
cena 5890 Kč

Za Harrym Potterem do Londýna

Vydejte se s námi na výlet do Londýna, fascinujícího kolotoče na Temži, světového střediska obchodu a kultury za poznáním a zábavou, a současně objevte kouzelný svět Harryho Pottera.

prohlednout zájezd
cena 7290 Kč

Jižní Anglie

Vydejme se malebnou oblastí jižního pobřeží Anglie s rybářskými letovisky, vysokými útesy a přístavy. Uvidíme krásné katedrály, impozantní hrady i tajemná místa.

prohlednout zájezd
cena 4990 Kč

Po stopách Evropských společenství

Evropská unie je společenství, které ovlivňuje naše životy, a proto jsme pro vás připravili zájezd, na kterém mládež pozná sídla evropských institucí a dozví se o jejich funkci a historii.

prohlednout zájezd
cena 6490 Kč

Dvě evropské metropole - Paříž a Londýn

Zažijte atmosféru dvou evropských velkoměst - Paříže jako nejromantičtějšího města na světě a Londýna, který dnes není jen místem památek, muzeí a galerií, ale i centrem módy a nakupování.

prohlednout zájezd
cena 5490 Kč

Itálie – automobilový průmysl

Poznejte automobilový průmysl Itálie – závodní okruh v Monze, výrobní závody a musea automobilů Ferrari, Maserati, Lamborghini či motorek Ducati. To vše nás čeká včetně návštěvy Muzea a univerzity zmrzliny Caprigiani v Boloni.

prohlednout zájezd
cena 7290 Kč

Paříž a jižní Anglie

Vydejme se malebnou oblastí jižního pobřeží Anglie s rybářskými letovisky, vysokými útesy a přístavy. K tomu přidáme obě hlavní metropole západní Evropy - Londýn a Paříž.

prohlednout zájezd
cena 4190 Kč

Po stopách Benátské republiky

Zavítejte do Benátek, kde místo ulic jsou vodní kanály a poznejte místa spojené s Benátskou republikou. Přidáme i další renesanční skvost - Padovu, město svatého Antonína.

prohlednout zájezd
cena 5290 Kč

Čokoládová Paříž a automobilka Peugeot v Sochaux

Okuste sladké pokušení v továrně na čokoládu Menier, projděte se městem městem světel - Paříží a poznejte průmyslovou tvář Francie ve městě Sochaux.

prohlednout zájezd
cena 5890 Kč

Londýn o Vánocích

Vydejte se s námi na do předvánočního Londýna, navštivte místní vánoční trhy a nakupte dárky pro své blízké.

prohlednout zájezd
cena 5490 Kč

Krásy Holandska a květinové korzo

Holandsko - to je země květin, vodních kanálů, rozsáhlých pastvin s proslulými větrnými mlýny, tulipánových polí, naučných skanzenů, sýrových farem a malebných měst a přístavů.

prohlednout zájezd
cena 9390 Kč

Severní Anglie a Lake District

Všude kolem lze vidět holé kopce se zelenými svahy, na kterých se pasou všudepřítomné ovce, a zatravněnými vršky s mokřinami a vřesovišti. Sem tam nějaká ta vápencová skála. To je okolí Yorku a známý Lake District. Poznejte s námi tuto oblast Anglie...

prohlednout zájezd
cena 750 Kč

Zážitkové zahrady a Křemže

Pojeďte s námi za krásou rakouských zahrad a historií města Křemže…

prohlednout zájezd
cena 1990 Kč

Perly Saska, Míšeň a Drážďany

Procházka skalním městem, návštěva porcelánové manufaktury, místo, kde ztratila Popelka střevíček, či Zwinger a Muzeum dopravy – to jsou typy naší exkurze do Saska.

prohlednout zájezd
cena 2390 Kč

Mnichov a Legoland

Navštivte hlavní město Bavorska s jeho zajímavostmi a světoznámý zábavní park Legoland se spoustou atrakcí a výtvory z kostek Lega.

prohlednout zájezd
cena 720 Kč

Norimberk - ZOO a delfinárium

Pojeďte za nevšedním zážitkem do druhého největšího města v Bavorsku Norimberka - do ojedinělé zoologické zahrady, jejíž součástí je i slavná Delfíní laguna.

prohlednout zájezd
cena 850 Kč

Lipsko - Panometr a Gondwanaland

Pojeďte zažít v lipské zoo bájnou zemi tří kontinentů a obří panorama vraku Titanicu v místním Panometru…

prohlednout zájezd
cena 940 Kč

Magdeburg a Jahrtausendturm

Německý Magdeburg je se svou historií 1 200 let jedním z nejstarších měst v nových spolkových zemích a může se tedy pochlubit památkami na historii sahající hluboko do středověku. Toto významné město na Labi zaujme nejen dochovanou architekturou, ale i moderní výstavbou.

prohlednout zájezd
cena 8590 Kč

Po stopách Průmyslové revoluce s prohlídkou závodu MINI

Poznejte bývalá centra průmyslové revouce – Liverpool, Manchester a Birmingham společně se zajímavou prohlídkou výrobního závodu MINI v Oxfordu.

prohlednout zájezd
cena 2290 Kč

Osvětim a Krakow

Země severních sousedů - Polsko, to je velká země s hrdými lidmi a pohnutou historií. My navštívíme koncentrační tábor v Osvětimi, solný důl ve Wieliczce a jedno z nejkrásnějších evropských měst - Krakow.

prohlednout zájezd

JH travel Vám plní sny již přes 5 let v různých destinacích celé evropy

nahorů