menu
Logo

Školní zájezdy s poznáním

Cestovní kancelář JH Travel nabízí školní zájezdy, školní exkurze a zájezdy pro kolektivy. Máte možnost výběru z několika druhů a typů školních zájezdů. Mimo školních poznávacích zájezdů po České republice a do dalších destinací celé Evropy, které Vám zajistíme se vší potřebnou administrativou tzv. na klíč, nabízíme i školní zájezdy s výukou, technické exkurze a pobytové zájezdy. Věříme, že budou příjemnou relaxací jak pro Vás, tak pro Vaše studenty. Aktuální nabídku školních zájezdů naleznete níže, stačí si jen vybrat !!!

Vyberte zemi Velká Británie a Irsko Francie Itálie Německo Rakousko Španělsko Benelux Rusko Polsko Adventní zájezdy Letecké zájezdy Švýcarsko Maďarsko Dánsko
cena 4990 Kč

Po stopách Evropských společenství

Evropská unie je společenství, které ovlivňuje naše životy, a proto jsme pro vás připravili zájezd, na kterém mládež pozná sídla evropských institucí a dozví se o jejich funkci a historii.

prohlednout zájezd
cena 6490 Kč

Dvě evropské metropole - Paříž a Londýn

Zažijte atmosféru dvou evropských velkoměst - Paříže jako nejromantičtějšího města na světě a Londýna, který dnes není jen místem památek, muzeí a galerií, ale i centrem módy a nakupování.

prohlednout zájezd
cena 5490 Kč

Itálie – automobilový průmysl

Poznejte automobilový průmysl Itálie – závodní okruh v Monze, výrobní závody a musea automobilů Ferrari, Maserati, Lamborghini či motorek Ducati. To vše nás čeká včetně návštěvy Muzea a univerzity zmrzliny Caprigiani v Boloni.

prohlednout zájezd
cena 7290 Kč

Paříž a jižní Anglie

Vydejme se malebnou oblastí jižního pobřeží Anglie s rybářskými letovisky, vysokými útesy a přístavy. K tomu přidáme obě hlavní metropole západní Evropy - Londýn a Paříž.

prohlednout zájezd
cena 4190 Kč

Po stopách Benátské republiky

Zavítejte do Benátek, kde místo ulic jsou vodní kanály a poznejte místa spojené s Benátskou republikou. Přidáme i další renesanční skvost - Padovu, město svatého Antonína.

prohlednout zájezd
cena 5290 Kč

Čokoládová Paříž a automobilka Peugeot v Sochaux

Okuste sladké pokušení v továrně na čokoládu Menier, projděte se městem městem světel - Paříží a poznejte průmyslovou tvář Francie ve městě Sochaux.

prohlednout zájezd
cena 5890 Kč

Londýn o Vánocích

Vydejte se s námi na do předvánočního Londýna, navštivte místní vánoční trhy a nakupte dárky pro své blízké.

prohlednout zájezd
cena 5490 Kč

Krásy Holandska a květinové korzo

Holandsko - to je země květin, vodních kanálů, rozsáhlých pastvin s proslulými větrnými mlýny, tulipánových polí, naučných skanzenů, sýrových farem a malebných měst a přístavů.

prohlednout zájezd
cena 9390 Kč

Severní Anglie a Lake District

Všude kolem lze vidět holé kopce se zelenými svahy, na kterých se pasou všudepřítomné ovce, a zatravněnými vršky s mokřinami a vřesovišti. Sem tam nějaká ta vápencová skála. To je okolí Yorku a známý Lake District. Poznejte s námi tuto oblast Anglie...

prohlednout zájezd
cena 750 Kč

Zážitkové zahrady a Křemže

Pojeďte s námi za krásou rakouských zahrad a historií města Křemže…

prohlednout zájezd
cena 1990 Kč

Perly Saska, Míšeň a Drážďany

Procházka skalním městem, návštěva porcelánové manufaktury, místo, kde ztratila Popelka střevíček, či Zwinger a Muzeum dopravy – to jsou typy naší exkurze do Saska.

prohlednout zájezd
cena 2390 Kč

Mnichov a Legoland

Navštivte hlavní město Bavorska s jeho zajímavostmi a světoznámý zábavní park Legoland se spoustou atrakcí a výtvory z kostek Lega.

prohlednout zájezd
cena 720 Kč

Norimberk - ZOO a delfinárium

Pojeďte za nevšedním zážitkem do druhého největšího města v Bavorsku Norimberka - do ojedinělé zoologické zahrady, jejíž součástí je i slavná Delfíní laguna.

prohlednout zájezd
cena 850 Kč

Lipsko - Panometr a Gondwanaland

Pojeďte zažít v lipské zoo bájnou zemi tří kontinentů a obří panorama vraku Titanicu v místním Panometru…

prohlednout zájezd
cena 940 Kč

Magdeburg a Jahrtausendturm

Německý Magdeburg je se svou historií 1 200 let jedním z nejstarších měst v nových spolkových zemích a může se tedy pochlubit památkami na historii sahající hluboko do středověku. Toto významné město na Labi zaujme nejen dochovanou architekturou, ale i moderní výstavbou.

prohlednout zájezd
cena 8590 Kč

Po stopách Průmyslové revoluce s prohlídkou závodu MINI

Poznejte bývalá centra průmyslové revouce – Liverpool, Manchester a Birmingham společně se zajímavou prohlídkou výrobního závodu MINI v Oxfordu.

prohlednout zájezd
cena 2290 Kč

Osvětim a Krakow

Země severních sousedů - Polsko, to je velká země s hrdými lidmi a pohnutou historií. My navštívíme koncentrační tábor v Osvětimi, solný důl ve Wieliczce a jedno z nejkrásnějších evropských měst - Krakow.

prohlednout zájezd
cena 670 Kč

Drážďany v adventu

Vydejte se do saské metropole Drážďan obdivovat její památky, projít se po břehu Labe a zažít atmosféru nejstarších adventních trhů v Německu s tradicí již od roku 1434! Za zvuků vánočních písní se vzduchem line vůně perníku, klobásek a svařeného vína …

prohlednout zájezd
cena 690 Kč

Pasov v adventu

Pojďme se projít městem na soutoku tří řek a zažít jeho kouzelnou předvánoční atmosféru…

prohlednout zájezd
cena 1850 Kč

Berlín v čase adventu

Berlín - město s pohnutou historií a úžasnou vánoční atmosférou, kde se snoubí klasický advent na historických náměstích, světelná výzdoba nákupních tříd a romantická nálada malebných zákoutí Starého města..

prohlednout zájezd

JH travel Vám plní sny již přes 5 let v různých destinacích celé evropy

nahorů