menu
Logo

Školní zájezdy s poznáním

Cestovní kancelář JH Travel nabízí školní zájezdy, školní exkurze a zájezdy pro kolektivy. Máte možnost výběru z několika druhů a typů školních zájezdů. Mimo školních poznávacích zájezdů po České republice a do dalších destinací celé Evropy, které Vám zajistíme se vší potřebnou administrativou tzv. na klíč, nabízíme i školní zájezdy s výukou, technické exkurze a pobytové zájezdy. Věříme, že budou příjemnou relaxací jak pro Vás, tak pro Vaše studenty. Aktuální nabídku školních zájezdů naleznete níže, stačí si jen vybrat !!!

Vyberte zemi Velká Británie a Irsko Francie Itálie Německo Rakousko Španělsko Benelux Rusko Polsko Adventní zájezdy Letecké zájezdy Švýcarsko Maďarsko Dánsko
cena 1790 Kč

Dolní Slezsko

Poznejte kouzelnou část Polska - Slezsko. Majestátní Vratislav, historickou Svídnici a mnoho dalšího...

prohlednout zájezd
cena 670 Kč

Drážďany v adventu

Vydejte se do saské metropole Drážďan obdivovat její památky, projít se po břehu Labe a zažít atmosféru nejstarších adventních trhů v Německu s tradicí již od roku 1434! Za zvuků vánočních písní se vzduchem line vůně perníku, klobásek a svařeného vína …

prohlednout zájezd
cena 690 Kč

Pasov v adventu

Pojďme se projít městem na soutoku tří řek a zažít jeho kouzelnou předvánoční atmosféru…

prohlednout zájezd
cena 1850 Kč

Berlín v čase adventu

Berlín - město s pohnutou historií a úžasnou vánoční atmosférou, kde se snoubí klasický advent na historických náměstích, světelná výzdoba nákupních tříd a romantická nálada malebných zákoutí Starého města..

prohlednout zájezd
cena 780 Kč

Regensburg v adventu

Navštivte jedno z nejstarších německých měst - Řezno, místo, jehož historie těsně souvisí s historií českou a zažijte jeho kouzelnou předvánoční atmosféru…

prohlednout zájezd
cena 720 Kč

Norimberk v adventu

Kouzlo a atmosféra vánoc nadchne každého. Pečené kaštany, bavorský vánoční chleba, svařené víno, punč, marcipán a další stovky vánočních dobrot. To je charakteristické pro největší vánoční trh Evropy v Norimberku.

prohlednout zájezd
cena 790 Kč

Vídeň v adventu

Navštívíme hlavní město našich jižních sousedů. Čeká nás nahlédnutí do dob rakouské monarchie, prohlídka historických památek a prožitek předvánoční atmosféry v této metropoli.

prohlednout zájezd
cena 4990 Kč

Vánoční Paříž

Pulzující srdce Francie, které nikdy nespí. Moderní velkoměsto, kde historie má své místo a v předvánočním čase se stává fascinujícím místem s neopakovatelnou atmosférou.

prohlednout zájezd
cena 4990 Kč

Údolí Loiry – kraj vína a zámků

Zámky z dob největší slávy Francie a zahrady od nejtalentovanějších architektů své doby. Navštívíme místa, kde se psala historie tohoto národa, v kouzelném prostředí v údolí řeky Loire. Navíc uvidíme i další známou část Francie – Alsasko.

prohlednout zájezd
cena 4190 Kč

To nejlepší z Kodaně

Kodaň - severská krása, rozkládající se na ostrovech Sjælland a Amager u Öresundského průlivu, přes který vede gigantický most do Švédska. Je to město prvotřídního designu a mnoha parků, zábavního parku Tivoli a malé mořské víly. My vám jej pomůžeme poznat.

prohlednout zájezd
cena 11900 Kč

Petrohrad - zlatý podzim

Benátky východu", okno do Evropy, město mnoha historicky významných událostí, turisticky atraktivní letní „bílé noci“ a historické jádro, které bylo prohlášeno za světové kulturní dědictví (UNESCO) – to vše je Sankt-Peterburg

prohlednout zájezd
cena 9990 Kč

Pobaltské státy

V Pobaltí najdete architektonické skvosty srovnatelné s Prahou nebo Římem. Litva, Lotyšsko a Estonsko nabízejí nespočet přírodních krás ve zvlněné krajině plné křižáckých hradů, národních parků, chudých vesniček a písečné duny "Baltské Sahary".

prohlednout zájezd

JH travel Vám plní sny již přes 5 let v různých destinacích celé evropy

nahorů