menu
Logo

Školní zájezdy s výukou

Cestovní kancelář JH Travel nabízí školní zájezdy, školní exkurze a zájezdy pro kolektivy. Máte možnost výběru z několika druhů a typů školních zájezdů. Mimo školních poznávacích zájezdů po České republice a do dalších destinací celé Evropy, které Vám zajistíme se vší potřebnou administrativou tzv. na klíč, nabízíme i školní zájezdy s výukou, technické exkurze a pobytové zájezdy. Věříme, že budou příjemnou relaxací jak pro Vás, tak pro Vaše studenty. Aktuální nabídku školních zájezdů naleznete níže, stačí si jen vybrat !!!

Vyberte zemi Anglie s výukou Německo s výukou Francie s výukou Španělsko s výukou
cena 9590 Kč

Londýn s výukou 7denní

Procvičte v dnešním světě nezbytnou znalost angličtiny a poznejte hlavní město Velké Británie a univerzitní Cambridge.

prohlednout zájezd
cena 9990 Kč

Jižní Anglie s výukou

Vydejte se malebnou oblastí jižního pobřeží Anglie s rybářskými letovisky, vysokými útesy a přístavy. Uvidíte krásné katedrály, impozantní hrady i tajemná místa a spojíte poznání tohoto místa s konverzací v angličtině.

prohlednout zájezd
cena 5990 Kč

Mnichov s výukou

Zavítejte do hlavního města Bavorska – Mnichova, vyzkoušejte své jazykové znalosti v praxi a uprostřed historického centra a jeho památek zapomeňte na moderní ruch třetího největšího německého velkoměsta.

prohlednout zájezd
cena 6990 Kč

Frankfurt s výukou

Navštivte finanční srdce Evropy,páté největší město Německa, důležité veletržní místo a významný dopravní a internetový uzel Evropy, kde si současně procvičíte němčinu s místními lektory.

prohlednout zájezd
cena 11490 Kč

Paříž s výukou

Pulzující srdce Francie, které nikdy nespí. Moderní velkoměsto, kde historie má své místo. Paříž - sídlo francouzských králů, ale i centrum moderního umění...

prohlednout zájezd
cena 6990 Kč

Hamburk s výukou

V našem putování poznáme města mocného obchodního spolku - Hanzy. Spolku, který ovlivnil dějiny celého Pobaltí a zanechal odkaz v podobě mnoha obdivuhodných památek. Navíc si procvičíme německý jazyk s rodilými mluvčími.

prohlednout zájezd
cena 5990 Kč

Berlín s výukou

Vydejte se s námi do Berlína - města s pohnutou historií, která se začala psát v polovině 13. století, podruhé pak v roce 1990, kdy došlo ke znovusjednocení Německa. Současně se zúčastníme jazykového kurzu a vyzkoušíme své znalosti němčiny v praxi.

prohlednout zájezd
cena 9790 Kč

Barcelona s výukou

Barcelona - na římských základech vyrostlo centrum Katalánska s osobitou architekturou i atmosférou. Pojďme se vydat po stopách umělců a relaxovat na španělském pobřeží.

prohlednout zájezd
cena 10990 Kč

Provence s výukou!

Provence je právem považována za nejkrásnější část Francie. Levandulová pole, kavárny zvoucí k pastisu a přírodní scenérie, které inspirovaly mnohé umělce. Poznejte ji a zlepšete svoji francouštinu.

prohlednout zájezd
cena 8490 Kč

Londýn s výukou 6denní

Pojeďte s námi za poznáním Londýna - fascinující metropole na Temži a ověřte si v praxi své znalosti angličtiny...

prohlednout zájezd

JH travel Vám plní sny již přes 5 let v různých destinacích celé evropy

nahorů