menu
Logo

Zájezdy s místním průvodcem

Cestovní kancelář JH Travel nabízí školní zájezdy, školní exkurze a zájezdy pro kolektivy. Máte možnost výběru z několika druhů a typů školních zájezdů. Mimo školních poznávacích zájezdů po České republice a do dalších destinací celé Evropy, které Vám zajistíme se vší potřebnou administrativou tzv. na klíč, nabízíme i školní zájezdy s výukou, technické exkurze a pobytové zájezdy. Věříme, že budou příjemnou relaxací jak pro Vás, tak pro Vaše studenty. Aktuální nabídku školních zájezdů naleznete níže, stačí si jen vybrat !!!

cena 5990 Kč

PERLY TOSKÁNSKA A RODIŠTĚ RENESANCE S MÍSTNÍMI PRŮVODCI

Poznejte Toskánsko, kolébku renesance a zemi skvělého vína. Rodiště Danta, Michelangela a Machievalleliho a sídlo mocného rodu Medicejských. Přidáme i další skvosty architektury a umění nejen v Pise, ale i Ravenně a okolí.

prohlednout zájezd
cena 2490 Kč

MNICHOV A TEMNÁ HISTORIE V DACHAU S MÍSTNÍM PRŮVODCEM

Objevte známou i neznámou tvář Mnichova! Pivo a bílé klobásy jako na Oktoberfestu, zvuk motorů BMW či neohrožený tým plný hvězd bavorského velkoklubu FC Bayern. Ale i neblahé dědictví 2. světové války v bývalém koncentračním táboře v Dachau, kde pomocí workshopu s místním průvodcem jednoduše pocítíme konečné důsledky předsudků a xenofobie.

prohlednout zájezd

JH travel Vám plní sny již přes 5 let v různých destinacích celé evropy

nahorů