menu
Logo

Zájezdy s místním průvodcem

Cestovní kancelář JH Travel nabízí školní zájezdy, školní exkurze a zájezdy pro kolektivy. Máte možnost výběru z několika druhů a typů školních zájezdů. Mimo školních poznávacích zájezdů po České republice a do dalších destinací celé Evropy, které Vám zajistíme se vší potřebnou administrativou tzv. na klíč, nabízíme i školní zájezdy s výukou, technické exkurze a pobytové zájezdy. Věříme, že budou příjemnou relaxací jak pro Vás, tak pro Vaše studenty. Aktuální nabídku školních zájezdů naleznete níže, stačí si jen vybrat !!!

cena 5990 Kč

SKVOSTY SEVERNÍ ITÁLIE S MÍSTNÍM PRŮVODCEM

Severní Itálie - pokladnice historických památek již z dob starověkého Říma, středověku i renesance. Pro milovníky italské kultury ideální volba.

prohlednout zájezd
cena 6290 Kč

PAŘÍŽ, SLADKÁ PAŘÍŽ S MÍSTNÍM PRůVODCEM

Pulzující srdce Francie, které nikdy nespí. Moderní velkoměsto, kde historie má své místo. Paříž - sídlo francouzských králů, ale i centrum moderního umění...

prohlednout zájezd
cena 5990 Kč

PERLY TOSKÁNSKA A RODIŠTĚ RENESANCE S MÍSTNÍMI PRŮVODCI

Poznejte Toskánsko, kolébku renesance a zemi skvělého vína. Rodiště Danta, Michelangela a Machievalleliho a sídlo mocného rodu Medicejských. Přidáme i další skvosty architektury a umění nejen v Pise, ale i Ravenně a okolí.

prohlednout zájezd
cena 6190 Kč

FLORENCIE, PISA A LUKA S MÍSTNÍM PRŮVODCEM

Vydejte se s námi do Toskánska, kolébky renesance a rodiště Michelangela – Florencie a poznejte další zajímavá místa.

prohlednout zájezd
cena 2490 Kč

MNICHOV A TEMNÁ HISTORIE V DACHAU S MÍSTNÍM PRŮVODCEM

Objevte známou i neznámou tvář Mnichova! Pivo a bílé klobásy jako na Oktoberfestu, zvuk motorů BMW či neohrožený tým plný hvězd bavorského velkoklubu FC Bayern. Ale i neblahé dědictví 2. světové války v bývalém koncentračním táboře v Dachau, kde pomocí workshopu s místním průvodcem jednoduše pocítíme konečné důsledky předsudků a xenofobie.

prohlednout zájezd

JH travel Vám plní sny již přes 5 let v různých destinacích celé evropy

nahorů