Traktorka Steyr

Absolvujte prohlídku rakouské traktorky s výrobou značky Steyr a Case. Poté zavítáte do kulturního centra na Dunaji - metropole Linz s jeho památkami a slavným lineckým koláčem.

traktorka STEYR a LINZ

  • Odjezd v ranních hodinách do Horního Rakouska, kde se nedaleko Lince v závodě v St. Valentinu vyrábí 19 různých modelů rakouských traktorů STEYR a CASE s nepřehlédnutelným červeno-bílým designem a bezkonkurenční spolehlivostí. Zjistíte, že tato prémiová značka je právem synonymem kvality a vysokého stupně zpracování.

    Po prohlídce traktorky přejedete do Lince – správního střediska Horních Rakous, třetího největšího města v Rakousku a města báječných lineckých koláčků v mnoha velikostech. Prohlédnete si Staré město a barokní náměstí, kde budete mít osobní volno. Zájemci mohou z lineckého náměstí vyjet kolem zoologické zahrady na horu Pöstlingberg znovurenovovanou dráhou Pöstlingbergbahn s největším sklonem na světě. Odtud lze obdivovat nádherný pohled na město i řeku Dunaj. 


Mapa atrakcí

Pro bližší informace o daném místě klikněte na ikonu .


Zajímavosti oblasti

Pro zvukovou kulisu klikněte na a zapněte okolní zvuk.

790

Linz a Mathausen

Vydejte se na místa smutné válečné historie. Poté pak do Lince, města báječných lineckých koláčků, ale také mnoha historických památek a zajímavých muzeí.

Program
  • Odjezd z ČR - Mathausen - prohlídka koncentračního tábora - Linz - prohlídka centra města - vyjížďka dráhou Pöstlingerbahn na vrch Pöstlingberg - odjezd do ČR.
790

Adventní Linz

V adventní době se Linec proměňuje v romantické město vánočních betlémů. Ve výlohách, v kostelích a v muzeích mohou návštěvníci obdivovat jesličky z celého světa. Zavítejte na adventní trhy do Lince a nechte se naladit na tu pravou vánoční atmosféru!

Program
  • Odjezd z ČR - Linz - prohlídka centra města - vánoční trhy - návštěva muzea budoucnosti The Ars Electronica Center - odjezd do ČR.
790

Linz a Ars Electronica

Linec nejsou pouze linecké koláčky, ale také mnoho historických památek a zajímavých muzeí. Zavítejte i do moderního interaktivního muzea budoucnosti Ars Electronica Center.

Program
  • Odjezd z ČR - Linz - návštěva muzea budoucnosti The Ars Electronica Center - prohlídka centra města - vyjížďka dráhou Pöstlingerbahn na vrch Pöstlingberg - odjezd do ČR.
790

Steyr a muzeum Gallhuberhof

Zavítejte do Horních Rakous k výrobci traktorů STEYR a CASE a současně se podívejte do soukromého zemědělského muzea. Zjistíte, že tato prémiová značka je právem synonymem kvality a vysokého stupně zpracování.

Program
  • Odjezd z ČR - St. Valentin - prohlídka výrobního závodu Steyr a Case - Dietach - návštěva zemědělského muzea Gallhuberhof - Linz - procházka městem - odjezd do ČR.
Helpdesk

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Zaslat dotaz

FAQ

Časté dotazy zákazníků s podrobným návodem.

Pokračovat...