0

O JH Travel

Specialista na školní zájezdy již od roku 2011.

Historie společnosti


Cestovní kancelář JH Travel působí v cestovním ruchu již od roku 2011. Od počátku své existence se specializuje na oblast školních exkurzí, kterou zakladatelé - rodina Husárových dobře znala, a tudíž dokázala úspěšně vyhovět specifikám těchto zájezdu. Cílem bylo zprostředkovat poznání krás evropského kontinentu dospívajícím studentům a současně pomoci s náročnou organizací jejich pedagogům. Od tohoto okamžiku víme, že máme neobyčejné štěstí, když je pro nás práce více něz koníčkem.

Výslednou referencí za více než 10 let činnosti je zhruba 35 000 účastníků na více než 1000 školních zájezdech ze stovek českých škol.

V našem portfolio najdete okolo 30 turisticky atraktivních oblastí a destinací z nichž do každé směřuje vyjma obecných, základních programů i desítky různorodých alternativ, které uspokojí širokou škálu zájmů cestovatelů.

Za kolektiv JH Travel s.r.o.
Ing. Ján Husár

Proč JH Travel?

Několik dobrých důvodů, proč spolupracovat s naší společností...

+30k Studentů

Ukázali jsme nejkrásnější místa Evropy tisícům cestovatelů.

+1000 Skupin

Připravili jsme zahraniční exkurze pro stovky českých škol .

+80 Zájezdů

Vybírejte z nabídky programů do nejatraktivnějších míst.Organizace zájezdu

Příprava zájezdu bez starostí, pouze cestovatelské zážitky.

Individuální Kalkulace

Zájezd Vám rádi přizpůsobíme a spolu s informacemi a upravenou cenu zašleme formou tzv. Propagačního letáku, který lze posléze nabídnout ve Vaší škole.

Propagační leták

Studenti se mohou na zájezd přihlást formou Online přihlášky, kde obdrží i údaje k zaplacení ceny zájezdu...

Travel Portal

Pro přehlednou organizaci zájezdu účastníci obdrží přístup do web. aplikace, kde najdou vše potřebné. Učitelé zde najdou aktuální seznam účastníků se stavem jejich plateb.

Online Webinář

Organizujeme online schůzku pro všechny účastníky s odborným průvodcem, který Vás seznámí s harmonogramem zájezdu a zodpoví Vaše dotazy.