Paříž, sladká Paříž

Rozmarná kráska nad Seinou...


Vážený zákazníku

dovolujeme si Vám zaslat individuální kalkulaci na Vámi poptávaný zájezd z naší nabídky. Vyjma ceny zájezdu, která je koncipována pro odjezd od budovy Vaší školy, zde naleznete i množství dalších informací, které by Vám měly zodpovědět většinu dotazů a nejasností ohledně organizace zájezdu.

Pokud by i přes to byl nějaký aspekt zájezdu nejasný, neváhejte nás kontaktovat - jsme tu pro Vás a hlavně pro Vaše svěřence. Těším se na Vás na některém z našich zájezdů.

S pozdravem

Mgr. Jana Husárová

Referenční ubytování

Během našich cest využíváme léty a kilometry prověřená místa k noclehu. Volíme jednoduchá, ale komfortní hotely, které vyhovují přesně potřebám dnešních turistů.


Hôtel Première Classe Montreuil

nově rekonstruovaný hotel s ideální pohou v blízkosti centra Paříže nabízí ideání ubytování pro turistické skupiny


Snídaně

snídaně je podávána formou bohatého bufetu

Pokoje

3-lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, TV, WI-FI a klimatizací


Placené vstupné

Seznam nejoblíbenějších a placených památek oblasti s aktuální cenou vstupného.

Atrakce/Památka Děti Studenti Dospělí
{{name.MONUMENT}} {{name.CHILD}} {{name.STUDENT}} {{name.ADULT}}

Vstup do atrakce, která je označena symbolem je vhodné rezervovat ještě před plánovaným odjezdem, abychom měli jistotu přednostního vstupu a využili výhodných skupinových slev.

Harmonogram zájezdu

Obecný program cesty, který zahrnuje to nejzajímavější z navštívené oblasti. Samozřejmě není problém vše přizpůsobit Vašim konkrétním požadavkům.


  • V pozdních večerních hodinách odjedeme od školy.


  • Dopoledne začneme u dominanty celé Paříže - slavné EIFFELOVY VĚŽE. Z ní se pokocháme celým panoramatem města a poté se přesuneme k bývalému výstavnímu paláci Trocadéro. Přes Martova pole budeme pokračovat k pařížské Invalidovně - hrobky císaře Napoleona. Proti proudu řeky Seiny se nachází ostrov Ile de la Cité a skvost rané gotiky chrám NOTRE DAME. Neopomeneme zhlédnout pařížskou radnici, tržnici Les Halles a centrum G. Pompidou. Na závěr dne zavítáme do Latinské čtvrti, kde se budeme moci navečeřet v jedné z mnoha restaurací. Poté odjezd na ubytování na předměstí Paříže.


  • Nejdříve navštívíme Versailleský zámek. Čeká nás nejen Zrcadlový sál a bohatě zdobené královské komnaty, ale i obrovský komplex zámeckých zahrad s množstvím fontán a zámečků. Odpoledne se vydáme do Latinské čtvrti, sídla univerzity. Prohlédneme si Pařížský Pantheon, Sorbonnu a Lucemburské zahrady. K večeru se podíváme do severní čtvrti Montmartre s kabaretem Moulin Rouge, bazilikou Sacre-Coeur s půvabným náměstíčkem plným malířů. Den zakončíme projížďkou lodí po Seině.


  • Započneme Louvrem - největším muzeem umění na světě. Dle zájmu bude následovat prohlídka zdejších sbírek nebo prohlídka muzea d´Orsay. Přes náměstí Concorde budeme pokračovat na živou tepnu města - Champs-Élysées až k Vítěznému oblouku. K večeru navštívíme obchodní čtvrť La Défense - moderní čtvrť s mrakodrapy, architektonickými skvosty a spoustou obchodů, kde zbyde čas i na osobní volno a poté se již odebereme zpět domů.


  • Příjezd v ranních hodinách ke škole.


Historie komunikace

Seznam nejoblíbenějších a placených památek oblasti s aktuální cenou vstupného.

  • {{name.typ}}{{name.zadano | momentFilter:'DoMoYYYY'}}

    {{name.message}}

    {{name.answer}}

Helpdesk

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Zaslat dotaz

FAQ

Časté dotazy zákazníků s podrobným návodem.

Pokračovat...